Hakkımızda

18 Mart 2011 yılında ”Çankırı’da haberin yeni adresi” sloganıyla internet haberciliğine başlayan Medya Çankırı, internet Çankırı medyasının en önemli sitelerinden biri olmayı kısa sürede başardı. Hız, güvenirlilik, teknik altyapı bakımından rakiplerine fark atan Medya Çankırı, hızının yanını sıra güvenilirliğiyle de kamuoyunun beğenisini kazandı. İnternet dünyasında pek çok ilkin öncüsü olan Medya Çankırı, emeğe ve fikre saygı gösteren, özel haberler hazırlayan, alıntıladığı haberlerde kaynak kullanmayı ilke edinen bir yayın kuruluşu oldu.

Sorumlu yayıncılık ilkesiyle, Medya Çankırı, farklı okuyucu profillerinin bir araya geldiği, gelişmelere ilişkin kendi görüşlerini dile getirdikleri özgür bir tartışma platformu oldu. Medya Çankırı’nin öncülük ettiği ilklerden biri de, haberlere yorum eklenmesi olmuştur. Okurlarına, düşüncelerini açıklama fırsatı veren Medya Çankırı, her görüşe, her fikre demokrasi kuralları içerisinde yer vermektedir.

Yayın hayatına başladığı günden beri yenilerek güçlenen Medya Çankırı, her yıl okuyucu kitlesini katlayarak internet haberciliğinin Türkiye’deki en etkin haber sitesi oldu. Medya Çankırı yönetiminde başarılı grafiğini sürdüren Medya Çankırı güçlü ekibiyle birlikte çalışmalarını yürütmektedir.

Bizi Takip Edin