60 öğrenciye mont ve bot hediye edildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birleşmiş Markalar Derneği tarafından yürütülen proje kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu’ndan 60 öğrenciye bir çift bot ve bir adet mont hediye dağıtımı gerçekleştirildi.

Programa Vali Vahdettin Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Akkaya, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programın açılışında bir konuşma yapan Vali Vahdettin Özcan “Gerçekleştirilen bu proje, bu yılki en büyük projelerden bir tanesi, bu hediyeler sizlerin başarı göstergesi daha çok başarılı olursanız o kadar çok hediye alırsınız.” dedi.

LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri tarafından 2 bin adet çocuk montu ve 2 bin adet çocuk botunun bağış yapıldığını aktaran Vali Vahdettin Özcan hediyelerinin dağıtımın gerçekleştiğini ifade ederek “50 okulda 1940 öğrenciye bot ve montları dağıtılmıştır.” dedi.

Konuşmalar sonrasında öğrencilere mont ve botları Vali Vahdettin Özcan tarafından teslim edildi. Vali Özcan öğrencilere iyi günlerde kullanın temennisinde bulundu.

480927 32c4e7 2e90b3

60 öğrenciye mont ve bot hediye edildi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin