Ak Parti’den İstanbul’da İlk Kadın İlçe Başkanı

featured
service

İstanbul ilçelerinde kongre süreci başlayan Ak Parti’de Sultangazi Ak Parti İlçe Başkanlığına Suzan Civan Dağlar’ın adaylığı kesinleşti. Ak Parti’den İstanbul’a ilk kadın ilçe başkanı.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul’un ilçe kongrelerinden 7 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan Ak Parti Sultangazi İlçe kongresinde başkan adaylığı için Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Suzan Civan Dağlar’ın Ak parti İl Başkanlığı’ndan onay tebliği gönderildiği bildiriliyor.

İstanbul’da ilk Ak Partili kadın ilçe başkanı ve ilk başörtülü kadın başkan olacak olan Suzan Civan Dağlar’a adaylığının resmen bildirildiği ifade ediliyor.

Suzan Dağlar Civan Kimdir?

1977 Çankırı doğumlu olan Suzan Dağlar Civan Çankırı da sağlık üzerine eğitimini tamamladıktan sonra 1997 yılında İstanbul’a gelerek Medicalpark Sultangazi Hastanesinde göreve başladı.

Civan, 15 yıldır ayni hastanede üst düzey yönetici olarak görev yapmakta. siyasi hayatı Ak Parti’nin kurulmasıyla il Kadın Kolları başkanı Canan Kalsın yönetiminde kurucu yönetim kurulu üyesi olarak başladı, Ak Parti İl Dış ilişkiler komisyonunda görev aldı.

Sultangazi’nin ilçe olması ile birlikte Sultangazi Ana Kademe Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olarak görevlendirildi ve Sultangazi İlce Başkan Yardımcılığı Medya Tanıtım Başkanlığı yaptı.

Suzan Civan Dağlar Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Siyasi Ve Hukuki İsler Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Sivil toplum kuruluşlarındaki görevleri; İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Yönetim kurulu üyeliği, Sultangazi platformu kurucu Yönetim kurulu üyeliği, İstanbul esnaf ve sanatkarlar derneği Yönetim kurulu üyesi başkan yardımcılığı görevini yürütmekte evli ve bir çocuk sahibidir.

Ak Parti’den İstanbul’da İlk Kadın İlçe Başkanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 8 sene önce

  BACIMIZA HAYILI OLSUN BEN ESKİ BİR MİLLİ GÖRÜŞCÜYÜM 12 EYLÜL 1980 İHTİLALİNİN İŞKENCE MADURUYUM 12 YIL 1 AY ÜZERİ,NDE DELİCE TAPU KADASRO MAHKEMESİ KATİPLİĞİNDEN MALÜLEN EMEKLİYİM VE ADALET VE KALKINMA PARTİMİZİN ÜYESİYİM

  Ben eski milli görüş mensubu refah partisi mensubuyum ve şu an adalet ve kalkınma partisi üyesiyim neden adalet ve kalkınma partisi mensubu olduğuma gelince yüze 64 ağır özürlü 12 eylül 1980 kenan evren ihtilalinin işkence maduruyum geçde olsa 1980 de ihtilal yapanlardan intikamım alınmaya başladı geçde olsa adalet tecelli eetiği için akp liyim milli görüşün devamı sadet patimizin barajı aşması mümkün olmadığı için akp liyim chp ve mhp ye oylar gitmesin diye akp liyim akp nin ıyğuladığı ekonomik politika dargeliliye emekliye verdiği asğari ücretliye verdiğin ücretler İSTAMBUL ANKARA İZMİR KONYA GİBİ ŞEHİRLERDE EV KİRALARINI ALTINDADIR AKP DOGAL GAZA ELEKTİRİGE YÜZDE 9 ÇAIŞANA EMEKLİYE 3+3 ZAM YAPMIŞ ÇARŞI PAZAR FIRLAMIŞ ATEŞ PAHASI OLMUŞ AKP NİN ÜCRET POLİTİKASI YANLIŞTIR BU DAR GELİRLİYE BİR ZÜLÜMDÜR SAYIN BAŞİBAKANIMIZ AHMET DAVUTOĞLUNU BU ZÜLMÖE SON VRMEYE DAVET EDİYOUM SAYIN HEMŞERİM HANFEDİYEDE BAŞARILAR DİLERİM

  5

  Cevapla
 2. 8 sene önce

  Suzankardesimizehayir olmasinive gorevinde basarilar dilerim

  Cevapla
 3. 8 sene önce

  Çerkeş ak parti kadın kolları üyesi olarak hemşerimin görevinde başarılı olmasını diler ve bu başarısının devamını temenni ederim

  Cevapla
Bizi Takip Edin