Akbaşoğlu: İdam geri gelsin

featured
service

TBMM’de,  şehit ailelerine verdiği sözü tutarak konuşma yapan AKBAŞOĞLU, idam cezasının geri getirilmesini  Meclis zabıtlarına geçirdi.

AK Parti Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Türkiye Büyük Millet Meclisinde söz alarak, 15 Temmuz’da FETÖ ve arkasındaki uluslararası güçlerce planlanan darbe ve işgal girişiminde şehit düşen Çankırı’lı hemşehrilerimizin isimlerini tek tek zikrederek, 81 ilimizde şanlı direniş sonucu hayatını kaybeden bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret, gazilerimize de  acil şifalar diledi.

İnsanlık Tarihinde Yeni Bir Dönem

Bütün insanlığın umudu ve vicdanı olan Türkiye’yi devre dışı bırakmak ve parçalamak için Siyonizm ve Emperyalizmin kuklalarınca söz konusu darbe ve işgal girişiminin yapıldığını belirten AKBAŞOĞLU sözlerine şöyle devam etti:

 “Hain alçaklara DUR diyen Aziz ve Asil Milletimizin İkinci İstiklal Mücadelesi ile tarihin seyrini değiştirecek büyük bir zafere imza atılmıştır.”

                İdam Cezası Geri Gelsin

Çankırı Milletvekili AKBAŞOĞLU, bu zaferde imzası bulunan Türkiye’de yaklaşık bir milyon Çankırı’lı ile  Aziz Milletimizin idam cezasının geri getirilmesi talebini, TBMM’de güçlü bir şekilde ifade etti.

 

 

 

 

Kaynak:Bizim Çankırı

Akbaşoğlu: İdam geri gelsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin