Alkollü Askerler Kızılırmak İlçesini Birbirine Kattı

featured
service

Çankırı ili, Kızılırmak ilçesinde Askerler Aşırı Derecede Alkol Alıp Olay Çıkarttı.

Kızılırmak İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve gece saatlerinde birliğinden firar eden askerler Kızılırmak’ı birbirine kattı.

Kızılırmak İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve gece saatlerinde birliğinden firar eden askerler Kızılırmak’ı birbirine kattı. Çevreyi rahatsız ettikleri için şikâyet edilen askerler vatandaşlara da saldırdı.

Çankırı’nın Kızılırmak ilçesindeki İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve gece saatlerinde birliğinden kaçarak alkol alan askerler olay çıkardı. Çevredekileri rahatsız ettikleri öne sürülen askerler, gürültü üzerine evlerinden çıkan ilçe sakinleri ile tartışmaya başladı.

Sivil kıyafetli askerler, ilçede bulunan gençlerle de kavga etti. Gençlere bıçakla saldırdıkları öne sürülen ve kimliği açıklanmayan askerler, şikâyet üzerine olay yerine gelen yetkililer tarafından güçlükle etkisiz hale getirildi.

İlçe sakinleri, aynı sıkıntıyı defalarca yaşadıklarını belirterek, duruma tepki gösterdiler. Yetkililer konuyla ilgili açıklama yapmaktan çekindi.

Alkollü Askerler Kızılırmak İlçesini Birbirine Kattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin