Alpay Ünal İlçe teşkilatı ziyaretlerine hızla devam ediyor.

featured
service

Bizim Çankırı Çankırı’nın genç ve dinamik 25. dönem milletvekili aday adayı Alpay Ünal, AK Parti İlçe Teşkilatı ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Atkaracalar, Bayramören Çerkeş, Kurşunlu ve Yaylakent ilçelerini ziyaret eden Ünal, belediye başkanları, AK Parti ilçe başkanları ve teşkilatı ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular. İlçelerde sevgi ve sevinçle karşılanan Alpay Ünal esnaf ile de sohbet ederek sorunlarını dinledi, çözüm önerilerini paylaştı.

Gündüz ilçe ziyaretleri akşam gençlik kolları İle sohbetler

Yoğun bir tempo ile ilçe ziyaretlerini gerçekleştiren Alpay Ünal, akşam saatlerinde de temposundan ödün vermiyor. Yapraklı Gençlik Kolları’nı Çankırı’da misafir eden Alpay Ünal, gençler ile önce KOD ADI: K.O.Z filmini izledi, ardından da bowlingten bilardoya beraber eğlenceli vakit geçirdiler.

Alpay Ünal’ın destekleri ile Çankırılıların bir hafta boyunca ücretsiz olarak izlediği KOD ADI: KOZ filmi 17-25 Aralık süreci ile başlayan ve yargı ve polis teşkilatındaki yapılanmalar , MİT’den basına yansıyanlar, istihbarat müsteşarının ifadeye çağrılması, Gezi olayları ile 17-25 Aralık operasyonlarının hedeflerini işliyor.

IMG_7042

IMG_6883

IMG_7069IMG_7213

 

 

 

Alpay Ünal İlçe teşkilatı ziyaretlerine hızla devam ediyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin