ALPAY ÜNAL VEKİL GİBİ ÇALIŞIYOR!

featured
service

 

ALPAY ÜNAL’IN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ

İFTARLAR BU YIL KURŞUNLU İLE BAŞLADI

Çankırı iş adamı, Era Yatırım Holding’in sahibi Alpay Ünal, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeklerine bu yıl Kurşunlu ile başladı. Kurşunlu halkının yoğun ilgi gösterdiği iftar davetine Sayın milletvekilimiz Hüseyin Filiz ve Sayın Muhammet Emin Akbaşoğlu ile AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, Merkez İlçe Başkanı Sayın Mustafa Potukoğlu da katıldı.

İftar davetinin ardından Ramazan şenlikleri ile devam eden keyifli akşamda çocuklar yüz boyama, fotoğraf çektirme standı, pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti ile unutamayacakları bir akşam geçirdiler.

Alpay Ünal iftar yemeğinde yaptığı konuşmada “ Ramazan ayının birleştirici gücünü hep beraber yaşamaktan sizlerle bu iftar sofrasında buluşmaktan büyük keyif aldık. Bu güzel akşamın gerçekleşmesinde katkıda bulunan Kurşunlu Belediye Başkanı Sayın Şakir Kaymak’a yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Alpay Ünal’ın ilçelerdeki iftar yemekleri önümüzdeki günlerde diğer ilçelerde de devam edecek. 


 

ALPAY ÜNAL VEKİL GİBİ ÇALIŞIYOR!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Acaba islamda ayrımcılık varmı ? Çankırılı bir iş adamı Alpay ÜNAL dan ALLAH razı olsun: Kurşunlu halkını kaynaştırmak için Kurşunlu ilçemizde Sn. Şakir Kaymak’ın önderliğinde gelenek haline gelen sokakta iftar yemeği veriyor.
  Benim dikkatini çeken şu oldu, Vekiller için bir şey demiyorum onların davet edilmesi gayet normal , 183000 Nüfuslu Çankırı da temsil noktasında iki şahsiyet ,ama AKP ilbaşkanı ve diğer yönecileri varda. MHP,CHP,SP, BBP si ve diğer partilerden neden davetli yok !
  Demekki Kurşunlu belediye başkanı, Sn Şakir KAYMAK AKP dışındaki demokrasiyi içine sindiremediği için, diğer siyasi parti temsicilerini davet etmemekle mübarek günde ayrımcılık yapmış. Genede böyle bir birliktelik yaptığı için teşekkür ederim.

  Cevapla
 2. Müslüman Kardeşinin hatasını örter başkan bir sonraki sene o arkadaşlarıda davet eder. İşadamına teşekkürler

  Cevapla
 3. Bu Alpay ÜNAL hala neden AKP’nin peşinde. Partiye zarar verdiğini veya buna engel olmayanlar başta Belediye başkanları, milletvekilleri, parti teşkilatları, neden paranın gücüne kapılıp bu arkadaşı hala aralarına alıyorlar anlamış değilim. Bu arkadaşın paralel yapının savunucusu Hakan ŞÜKÜR’ün ortağı olduğunu bilmiyorlar mı, temayülde ve aday seçiminde bu yüzden elenmedi mi? Çankırı ve Çankırılı bunu biliyor, kimse kusura bakmasın ancak Lütfen bunu bir sorgulasınlar…..

  Cevapla
 4. Hasan bey Alpay bey paralele karşı olan Kod ADI KOZ filmini Çankırı’da 5-6 bin kişiye izletti.. Şükür 17 Aralık’a kadar AKP milletvekiliydi.. Ayrıca sende kıskanma hiç bir şey bilmiyorsan bırak 10.000 kişiye iftar vermeyi 1 kişiye iftar Verde partiye katkın olsun ;)

  Cevapla
 5. Alpay Ünala helal olsun. Kurşunluda 2000 kişiye iftar verdi. Çankırıda yaşanmayanı yaşattı. Memleket ve AKPARTİ sevdası budur. Sana vekillik dahil her şey yakışır.

  Cevapla
Bizi Takip Edin