Andinata Otel iftar daveti için kapılarını bürokrasiye ve basın mensuplarına açtı

featured
service

İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker Kurşunlu Andinata Otel Şekerler Termal’de iftar programı tertip etti.

İftara Vali Mesut Köse, Kaymakamlar, daire amirleri ve basın mensuplarının katıldı. İftar programı öncesi İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, gelen konuklara oteli gezdirdi.

Gerçekleştirilen iftar programı sonrasında kısa bir konuşma yapan Şeker, otel hakkında bilgi vererek yatırıma geçen 2015 yılında başladıklarını ve 16 Ocak 2016 yılında hizmete girdiğini dile getirdi.

“Kaplıca tesisi ve turizm belgesi eksik olduğundan resmi açılışı yapamamıştık” diyerek sözlerine devam eden Şeker, “Ramazan arifesinde belgeleri tamamladık. Ramazan sonrasında da biliyorsunuz turizm sezonu açılıyor. Bu programları Ramazan’a sığdırdık” dedi.

Yatırım çalışmalarının artarak devam edeceğini de dile getiren Şeker, “Otelimiz TKDK destekli bir projedir. 500 milyon Euro’luk bir yatırım, 250 bin Euro’su hibedir” dedi.

Teşvikle başladıklarını fakat tesisin ihtiyaçlarının giderilmesi için yoğun çaba sarf ettiklerini ifade eden Şeker “Tabi derler ya atalarımız ‘deveyi yardan uçuran bir tutam ottur’ Biz bu teşvikle buraya başladık. Fakat tesisimiz 1.5 milyon Euro’yu buldu.  Dolayısıyla hepinizin gördüğü gibi böyle bir tesis ortaya çıktı. Allah utandırmasın. Memleketimize güzel bir tesis kazandırdığımıza inanıyorum. Bundan sonraki çalışma ve yatırımlarımız devam edecek. Burası sosyal ağırlıklı bir tesis ve etrafımızda 4 adet daha parselimiz var. Allah’ın izniyle apart otellerimiz olacak. Dolayısıyla hem il turizmine hem de ülke turizmine katkıda bulunmuş olacağız” dedi.

Program öncesi herkesi kapıdan karşılayan Şeker, program sonrasında da tüm davetlileri uğurladı.

Kaynak:Bizim Çankırı

Andinata Otel iftar daveti için kapılarını bürokrasiye ve basın mensuplarına açtı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin