Ankaralı Namık Şabanözü Yakınlarında Trafik Kazası Geçirdi

featured
service

“Ankaralı Namık” lakabı ile tanınan şarkıcı Namık Uğurlu Şabanözü yakınlarında trafik kazası geçirdi.

Çubuk’tan Şabanözü istikametine giden Namık Uğurlu yönetimindeki 06 FB 4007 plakalı otomobil, Bulgurcu köyü yakınlarında direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu şarampole girdi.

Bir kaya parçasına çarparak durabilen otomobilde bulunan Namık ve Nebahat Uğurlu çifti çeşitli yerlerinden yaralandı. Olay yerine gelen 112 acil ekiplerince ilk olarak Şabanözü Devlet Hastanesine kaldırılan Uğurlu ailesi, daha sonra Çankırı Devlet Hastanesine getirilerek tedavilerine burada devam edildi.

İlk tedavisinin ardından omurgasında kırık tespit edilen Ankaralı Namık, daha sonra Saat 12:00’da Karayolu ile Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Eşi ile birlikte trafik kazasında yaralanan Ankaralı Namık, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Kazayla ilgili İHA’ya açıklamalarda bulunan sanatçı Ankaralı Namık,” Eşimle birlikte memlekete babamın yanına geçiyorduk. Güneş birden yüzüme gelince aracı kuma kaptırınca kayaya çarptık” dedi. Şehit çocukları yararına yeni bir albüm yaptığını ve klibini tamamlayarak, babasına izletmek için Çankırı’ya gittiğini de kaydeden Ankaralı Namık, doktorunun iki güne kadar ayağa kalkacağını ve omurgasında kırık olduğundan vida ile tutturulacağını söyledi.

Kurşunlu Yeşilöz köyünde klip çeken Uğurlu’nun kaza yaptığı sırada alkollü olduğu iddia edilmekte.

MynYOQ

b2z8NV

Ankaralı Namık Şabanözü Yakınlarında Trafik Kazası Geçirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin