BAŞBAKAN ŞABANÖZÜ’NÜ GÖKÇEĞE EMANET ETTİ!

featured
service

Gökçek, 30 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından belediye başkanlığı seçimlerinin iptal edildiği Çankırı’nın Şabanözü ilçesinde miting yaptı.

Seçimlerin 1 Haziran’da yenileneceğini hatırlatan Gökçek, Şabanözü’nün bu şansı çok iyi değerlendirmesi gerektiğini vurguladı.

Seçimlerin iptal edilmesinin bazı yerleşim yerleri için büyük bir şans olduğunu belirten Gökçek, “Seçimler iptal oldu.  Bazı yerler için seçimlerin iptal olması gerçekten şans. Bütün siyasi partiler oraya gelir. Oradaki seçimi almak için bazı vaatlerde bulunur. Dolaysıyla kayıp gibi görünen şey o kent için bir şans haline döner. Şabanözü’nün de durumu budur. Seçimler bazı yerler için kaybedilmiş gibi görülse de aslında şanstır” dedi.

Gökçek, Şabanözü ilçesine ellerinden geldiği ölçüde destek vereceklerini ifade ederek, “Şabanözü artık Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kardeş ilçesi oldu. Bu tarihi fırsatı Şabanözü iyi kullanmalı” ifadelerini kullandı.

Ankara’da yaşayan Çankırılı sayısının Çankırı’da yaşayan Çankırılılardan daha fazla olduğunun altını çizen Gökçek,  Çankırı’nın kendisi için özel bir anlamı olduğunu ve Çankırı’yı çok önemsediğini ifade etti.

Şabanözü Belediye Başkan Adayı Ali Çapçı’nın kendisine Şabanözü’nün ihtiyaçlarının giderilmesi için bazı taleplerde bulunduğunu kaydeden Gökçek, ilçeye gereken desteği vereceğini kaydetti.

Gökçek, şunları kaydetti

“Ali 33 bin metre kare Parke taşı istedi. 33 bin metre kare parke taşını verdik gitti. Şabanözü sokakları için kullanılacak. Gümerdiğin yolunun sözünü verdik.  Seçimden önce başlatıp seçim hediyesi olarak bitireceğim. Kent meydanı ve parkı daha güzel hale getirelim. Atık su arıtma tesisinin revizyondan geçmesi gerekiyor. İnşallah bunu da yenilemeyi cenabı Allah bize nasip eyler. Başkan hanımlar için bir yer bulacak, ben de içerisini düzenleyip hizmete sokacağız. 3 mahalleye küçük park hediye edeceğiz. Bu seçimde arada 6 oy falan kalmayacak. En az 600 oy fark vereceksiniz ki. Bizim de yaptıklarımızın farkı olsun.”

Gökçek, Şabanözülülerden 1 Haziran seçimleri için partisine destek istedi.

AKP İl Başkanı salim Çivitçioğlu da yerel seçimlerden başarı ile çıktıklarını ve bu başarılarını Şabanözü seçimlerini de kazanarak taçlandırmak istediklerini kaydetti.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç ise siyasi parti ayrımı gözetmeksizin tüm Şabanözülülerden destek beklediklerini ifade etti

Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve İdris Şahin de yaptıkları kısa selamlama konuşmasında birlik beraberlik mesajları verdiler. 

Haber: Mehmet Türk’e aittir.

 

 

 

BAŞBAKAN ŞABANÖZÜ’NÜ GÖKÇEĞE EMANET ETTİ!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin