Başkan Dinç Engelli Vatandaşları Sevindirdi.

featured
service

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, engellilerin engellerini kaldırmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla verilen hizmetler kapsamında engelli vatandaşları evinde ziyaret etti. Başkan Dinç, ziyaretleri sırasında engelli vatandaşlardan Fatih Öztürk’e hem solunum cihazı hem de akülü araba verirken, Gülseren Demirel’e de akülü araba hediye etti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, ziyaret ettiği engelli vatandaşlarla yakından ilgilenerek, durumları hakkında da bilgi aldı. Yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım eli uzattıklarını belirten Dinç, “Bir insana yardım edebilmek önemli bir görevdir. Belediye olarak engelli vatandaşlarımızın hayatlarını olaylaştıracak her türlü uygulamayı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz akülü arabalar ile engelli vatandaşlarımızın kendi ihtiyaçlarını önemli ölçüde kendileri giderebiliyor” ifadelerini kullandı.

Engelli vatandaşlardan Fatih Öztürk, belediyenin her zaman engelli vatandaşlara yardım elini uzattığını söyledi. Belediye Başkanı İrfan Dinç’in engellileri hiçbir zaman diğer insanlardan farklı tutmadığını belirten Fatih Öztürk, ihtiyaçlarının karşılanması için her türlü hizmeti aldıklarını ifade etti. Engelli vatandaşlar Fatih Öztürk ve Gülseren Demirel gördükleri ilgi ve aldıkları yardım karşısında Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkür ederek hayır dualarda bulundular.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, daha sonra Engelliler Derneği Çankırı Şube Başkanı Tevfik Gezer’i de ziyaret etti.

7128 7129 7130 7131

Başkan Dinç Engelli Vatandaşları Sevindirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin