Başkan Sopacı, yatırımcıları Çerkeş OSB’ye çekmeye devam ediyor

featured
service

Çankırı’nın büyüyen ve gelişen ilçesi Çerkeş’te, yeni yatırımcılar ilçe organize sanayi bölgesine yatırım yapmak için kolları sıvadı. Belediye Başkanı Hasan Sopacı 2 yeni yatırım için sözleşme imzalayarak ilçeye yeni istihdamlar kazandırdı.

Başkan Sopacı, “Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi Büyüyor. İlçemiz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren PİR-İNCİ İmalat Sanayi A.Ş. Çerkeş OSB’de yatırımlarına devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mahir Pir ile birlikte EMUR METAL ve İLTEK fabrikalarının yapı ruhsatlarını imzaladık. Pir-inci Çerkeş OSB’de yeni iş planları yaratarak ilçemizde istihdam yaratacak, yerli ve milli üretim ile ithalatın önünü keserek Ülkemiz ekonomisine katkı sağlayacaktır. 150 kişilik yeni istihdam ilçemize hayırlı olsun.” dedi.

Bir başka yeni yatırımcı ile de sözleşme imzalandığını duyuran Başkan Sopacı, “Çerkeş Organize Sanayi Bölgemiz 3. Etapta, 70 bin m2 alanda güneş enerjisi paneli ve hücresi üretimi yatırımı yapacak olan Pekintaş-Pekin İnşaat End. ve Tic.A.Ş. Sahibi Özhan Olcay bey ile ön protokol sözleşmesini imzaladık. İlçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Başkan Sopacı, yatırımcıları Çerkeş OSB’ye çekmeye devam ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin