Bekir Demirtaş’a Veda Yemeği

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’ndan Emekli Olan Bekir Demirtaş’a Veda Yemeği

Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’na 20 yıl emek veren Bekir Demirtaş’a Meslek Yüksekokulu personeli tarafından veda yemeği verildi. 19 Mart 2014 tarihinde Hacı Ali Tesislerinde verilen yemekte çok duygusal anlar yaşandı.

Rektör Yardımcısı ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sayın Rıza Gürbüz yaptığı konuşmasında; Bekir beyle 20 yıldır beraber çalıştıklarını, çok güzel işler yaptıklarını hiç bir zaman verilen görevden yılman yüzünün akıyla dört-dörtlük yaptığını, herkesle sevgi-saygı çerçevesinde uyum içinde çalıştığını, Meslek Yüksekokulumuza büyük hizmetlerde bulunduğunu, kendisine her zaman Meslek Yüksekokulunun kapısının açık olduğunu ve kendisine hakkını helal etmesini söyleyerek, bundan sonraki yaşamında ailesi ile birlikte huzurlu ve mutlu bir yaşam diledi. Daha sonra Bekir Demirtaş’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek bir teşekkür plaketi verdi.

Bekir Demirtaş’da konuşmasında idarecilere ve bütün katılımcılara hoş geldiniz diyerek; birlik ve beraberliğimizin devam etmesini, Meslek Yüksekokullu olmanın bir ayrıcalık olduğunu ve benim için en büyük ikramiyenin işte bu karşımda bulunan siz dostlarımın olduğunu söyleyerek herkesten helallik istedi.

Daha sonra bazı Öğretim Elemanlarımız ve İdari personelimize Bekir beye iyi ve güzel dileklerde bulundular.

Bizde Bekir beye emekliliğinin hayırlı olmasını, ailesi ve sevdikleri ile beraber mutlu ve sağlıklı yaşamasını diliyoruz.

Bekir Demirtaş’a Veda Yemeği

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin