Belediye ve Kent Konseyi Çankırı İçin El Ele

featured
service

 Çankırı Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı, Belediye Başkanı İrfan Dinç’in katlımı ile gerçekleşti.

Çankırı’ya yapılacak yatırımlar ve şehir için gerçekleştirilecek projelerle ilgili istişarenin yapıldığı toplantıya ekibi ile katılan Başkan Dinç, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyelerine 40’a yakın vizyon projenin sunumunu gerçekleştirdi. Dinç, sunumu yapılan projeler ve şehrin muhtelif alanlarında ihtiyaç duyulan konularla ilgili önerileri de dinleyerek, konseyin çalışma komisyonlarından gelen soruları ekibi ile yanıtladı.

Kıyaslanamayacak şekilde hizmet ürettiklerini belirten Dinç “Parasız iş yapılmıyor. Bizim kenarda yığılı paralarımız vardı da o yüzden iş yapmadık. Biz bu işe eksinin üstüne koyarak başladık. Samimi olun arkası geliyor. Sonuç itibari ile mülk Allah’ın. Şehrimize fayda sağlayacak her iş için ekibimizle birlikte canla başla çalışıyoruz. Projelerimizi sizlere sunmak istedik. Görüyorum ki karşımda Çankırı sevdalısı bir Kent Konseyi var. Projelerimizle ilgili önerileriniz bizim için önemli. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalara sizlerden artılar kazandıracak tavsiyelerin geleceğini biliyorum. Şehrimiz için ayrı düşünme zamanı değil, birlikte hareket etme zamanıdır. Özverinize ve çalışmalarımıza olan inancınıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Projelerle ilgili istek ve görüşlerini sunan Yürütme Kurulu Üyeleri adına Çankırı Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Derelli, gerçekleştirilecek projelerle şehre azımsanmayacak bir yatırım ve vizyon katılacağını ifade etti. Derelli, bu şehre ve bu şehrin insanlarına sahip çıkan bir anlayışı projelerine yansıttığı için Başkan Dinç’e teşekkür etti. En büyük destekçilerinden birinin de Çankırı Belediyesi olduğunu sözlerine ekleyen Derelli, konsey çalışmalarında önlerine ciddi hedefler koyduklarını vurgulayarak, bu çalışmaların en iyi ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için Belediye ve vatandaş arasındaki en iyi iletişim ağı olacaklarını kaydetti.

Toplantı dilek ve temenniler bölümü ile son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

Belediye ve Kent Konseyi Çankırı İçin El Ele

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin