BUNLARI UNUTMA ÇANKIRI!

featured
service

YETKİLİLERE ÖNEMLE DUYURULUR…

26-29 Mayıs arasında Ankara’da Çankırı Tanıtım Günleri münasebetiyle 4 gün boyunca Medya Çankırı Haber sitesi hiç bir davet, hiçbir ücret karşılıksız orada Medya Çankırı olarak görevini yapmış ve 4 gün boyunca 5000’e yakın fotoğraf, 1 saatte yakın video görüntüsü almıştır. Medya Çankırı haber sitesi 2013 tarihinden beri “ÇANKIRI” geçen her yerde yerini almış, yeter ki etkinlik Çankırı adı geçsin orada olma mecburiyetini kendisine şiar edinmiş bir haber sitesi olarak görev yapmaya devam ediyor. Medya Çankırı İmtiyaz Sahibi Taha DOĞANAY Diğer gazete/haber sitelerinde yapılmış olan haberler ile ilgili “Medya Çankırı logosunun konuluriken izin alınmadığını bizim haberimiz olmadan konulduğunu ve gazete/haber siteleri imtiyaz sahiplerinden logomuzun oradan kaldırılması rica ettiğimizi söyledik. Medya Çankırı 4 gün boyunca tanıtım günlerinde özveriyle çalışmalarını yürüttüğünü ilettik. Sahip çıkmayanlar utansın..” dedi.

Çankırı’nın gündemini belirleyen haber sitesi Medya Çankırı  2013’den itibaren 1 milyonu aşkın ziyaretçinin haber sitemizi ziyaret etti.

SORUYORUZ?

  1. Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Hayrettin ÇELİKTEN neden tanıtım günlerine katılmadı?
  2. Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü stantlarınız kurulduğu halde sizler neden yoktunuz?
  3. Çankırı Basını neden davet edilmedi?
  4. Çankırı Basını neden şikayetçi?

BUNLARI UNUTMA ÇANKIRI!

Medya Çankırı haber sitesi 2013 tarihinden beri “ÇANKIRI” geçen her yerde yerini almış, yeter ki etkinlik Çankırı adı geçsin orada olma mecburiyetini kendisine şiar edinmiş bir haber sitesi olduğunu unutma ÇANKIRI!

Yetkililerin haber sitemize konu hakkında görüşlerini bildirmesini talep ediyoruz.

Kamuoyuna duyurulur..

BUNLARI UNUTMA ÇANKIRI!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 7 sene önce

    Cankiri Ticaret borsası ve sanayi odasi davet edilmedimi yoksa gelmediler Cankiri günlerine varmı bilgisi olan

    Cevapla
Bizi Takip Edin