BÜYÜK ORTAKLIK!

featured
service

İlk yayın hayatına başladığı 2011 yılından beri sizlerin görüş ve önerilerine önem veren medyacankiri.com artık çok daha yakınınızda.

İsterseniz Kendinizde haber ekleyebiliyorsunuz!

Medya Çankırı Şehir Portalına üye olduktan sonra kullanıcı paneline giriş yaptığınız takdirde Yeni Yazı Ekle tuşuna basarak sizlerde istediğiniz şekilde haber ekleyebilirsiniz.

Üye olmak için lütfen tıklayınız!

WhatsApp’ı kullanan her okurumuz artık ekibimizde:

Türkiye’nin en büyük bölgesel haber sitesi ünvanını siz değerli okuyucularının desteği ve sizlerden aldığı güçle uzun süredir elinde bulunduran Medya Çankırı’da sizlerin gönderdiği haberlere bundan sonra daha da önem verilecek.

Sadece Çankırı değil, İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere Yurdun ve Dünyanın dört bir tarafından göndereceğiniz haber, fotoğraf, videoları artık bizlere ulaştırmanız çok daha kolay olacak.

Her gün baş döndürücü hızla gelişen teknoloji , sosyal paylaşımlara olan ilgiyi hızla arttırıp doruk noktasına getirdiği günümüzde bizde siz okurlarımızın haber ekibimizden gönüllü bir birey gibi, içlerinde gizli kalmış olan gazetecilik duygularını tatmin etmelerine yardımcı olmaya çalışacağız.

Evet,  ilginiz çeken olaylar, dünyanın neresinde olursanız olun haber değeri taşıdığına inandığınız gelişmeleri, resim ya da videolarını çekerek bize rahatça gönderebileceksiniz. Gönderdiğiniz resim ve videolara olayın anlatımını da elinizden geldiğince, kısa açıklamalar doğrultusunda bildirirseniz, gönderiniz medyacankiri.com sayfalarında yerini alacaktır.

Haber merkezimiz tarafından doğruluğu araştırılacak gönderilerde, doğruluk payı yüksek gönderilerde bulunan siz değerli okuyucularımızın istedikleri taktirde gönderdiği haberlerin altında kendi imzaları dahi yer alabilecektir.

Akıllı cep telefonlarının yoğun kullanıldığı günümüzde whatsApp’ı kullanan tüm okurlarımız artık medyacankiri.com muhabiri gibi haber servis edebilecekler.

0539 810 02 18 nolu telefon numarasına WhatsApp ile göndereceğiniz haber, foto ve videolar medyacankiri.com sayfalarında yer almaya başlayacak.

Bu uygulamayı neden başlattık

Bu uygulamayı başlatma nedenimiz bizlerinde size yakın olmak istediğimizden kaynaklandı.

Sizler yıllardan beri bizlere çok yakınsınız. Bizi her gün defalarca takip ediyor, hep bizimle oluyorsunuz. Bizlerde sizlere daha yakın olmak için böyle bir uygulama başlatmaya karar verdik.

Siz yıllarca bize güvendiniz, ilkleri doğru ve tarafsız olarak bizden duydunuz. Biz istedik ki; bizlerde sizlere yakın olalım, ilkleri diğer okuyucularımız bizlerin aracılığı ile sizden duysun.

Göstereceğiniz ilgi ve alakaya şimdiden teşekkür eder, 0539 810 02 18 nolu telefon numaramıza gönderilerinizi heyecanla bekleriz.

 

Saygı ve sevgilerle

BÜYÜK ORTAKLIK!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 8 sene önce

    şimdi ben haberi hertürlü bulur yolarım bana kazancından verecekmisin birsürü reklam parası kazanıyosun haberi beleş istiyosun hiç yakışmıyor bu.

    Cevapla
Bizi Takip Edin