Çankırı Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman seçim sonuçlarını değerlendirdi

featured
service

7 Haziran seçimlerinden bir önceki seçimlere göre oy kaybına rağmen birinci parti olarak çıktıklarını belirten Kaman, Paralel Çete Çankırı’da MHP’ye çalışmasına rağmen 2 milletvekilliğini kazandıklarını belirtti.

Uluslararası ve yerli ihanet şebekelerine karşı mücadele ettiklerini kaydeden Kaman, “bunların amacı Türkiye’yi parçalamak, zayıf duruma düşürmek ama Türk Milleti her türlü iftiraya rağmenAk Parti’nin arkasında dimdik durduğunu göstererek bunlara fırsat vermemiştir” dedi.

Ülke genelinde oy kaybına rağmen aldıkları oyun CHP ve MHP’nin aldığı oy toplamı kadar olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman şunları söyledi:

Muhalefet partileri aldıkları küçük oy oranlarıyla sevinedursun Türk Milleti 7 Haziran seçimlerinde Ak Parti’nin arkasında dimdik durduğunu göstermiş ve Ak Partiden asla vazgeçmeyeceğini açıkça ilan etmiştir. Muhalefet partileri hiç seçim kazanamadığından, kazanmak nasıl bir şey onu da bilmiyorlar. Bu nedenle kaybettikleri her seçim sonrası kazandık diye açıklama yaparak kendilerini kandırıyorlar.

Şu anda ülke genelinde görülen siyasi sıkıntının nedeni seçim sisteminden kaynaklanmaktadır. Sistem açıkça tıkanmıştır. Seçim sonuçları Türkiye’nin başkanlık sistemine geçmesinin zaruretini de açıkça ortaya koymuştur.

Sözde milliyetçi olduklarını iddia edenler, şimdi PKK uzantısı HDP ile mecliste kardeş kardeş otursunlar da görelim.

Biz, Çankırı da aldığımız oy oranı ile Ak Parti’nin ülkede en yüksek oy aldığı 5. il durumundayız. Çankırılı partimizin aday gösterdiği iki değerli evladını mclise göndermiştir. Seçim sonuçları tüm ülkeye ve memleketemize hayırlı olsun.

Başbakanımızın dediği gibi biz taze bir Bismillah’la çalışmaya devam edeceğiz.

Çankırı Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman seçim sonuçlarını değerlendirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. sız anca kendınıze tesvık alırsınız baska seyden ne anlarsınız akp degılmıydı onları dolmabahceye sokan sımdıdı meclıse soktu.onların yüzunden bu halde turkıye

    Cevapla
Bizi Takip Edin