Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’ten Köylere Paris Sözü

featured
service

“Çankırı’ya 15 yılda ne yaptınız?”

Seçim çalışmaları kapsamında Balıbağı köyü halkı buluşmasında konuşma yapan Belediye Başkanı İrfan Dinç muhalefete yüklenerek “15 yılda ne yaptınız?” dedi ve yapılacak projeleri sıraladı.

Önümüzdeki dönemde yapılacak projeleri sıralayan Başkan Dinç “Bizler siyasetçiler olarak sizlerden çok şey beklemiyoruz. Sadece bizleri böyle alkışlayın, bayrak sallayın, bizi destekleyin bize dua edin. Başka bir şey istemiyoruz. Bu seçim Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimidir. Bu seçimlerde vatanını, milletini, değerlerini, kitabını, imanını, dinini düşünen herkesin AK Parti’ye oy verme mecburiyeti vardır, oy vermeye mecbursunuz Balıbağı’lılar” dedi.

“Şimdi ben size bir şeyle soracağım sorduğum her soruya sizler evet diyeceksiniz” diyen Başkan Dinç, şöyle konuştu:

“AK Parti iktidara gelmezden önce savunma sanayindeki millilik oranımız % 20’lerde idi şimdi % 70’lere çıktı bunun % 100 olmasını ister misiniz Balıbağı’lılar o zaman AK Pari’ye oy vereceksiniz.

AK Parti iktidar olmadan önce Merkez Bankasın kasasında 27 milyar dolar vardı. Şimdi 130 milyar dolar var 500 milyar dolar olmasını istemez misiniz? O zaman AK Parti’ye oy vereceksiniz.

Çankırı’ya AK Parti gelmeden önce yapılan OSB hiç önemli olamadı. Bir Yakınkent OSB kuruldu ve Japonlar yatırım yaptılar 2000 kişi çalışacak biz burada daha çok fabrikaların kurulmasını arzu ediyoruz 2 bin değil bu OSB’de 10 bin kişinin çalışmasını ister misiniz o zaman Ak Parti’ye oy vermek mecburiyetindesiniz. Derslik sayısı Cumhuriyet dönemi olmadığı kadar Çankırı’da artmıştır. Bunun daha da artmasını istiyor musunuz AK Parti’ye oy vermek zorundasınız. Çankırı’nın nüfusu şu anda merkez nüfusumuz 75 bin bunun 250 bin olmasını ister misiniz? O zaman AK Parti’ye oy vereceksiniz.”

Başkan Dinç, “Biz hakikaten bu şehirde daha fazla şeylerin olmasını, daha güzel ve kaliteli yaşamı, daha konforlu yaşamı arzu ediyorsak AK Parti’ye oy vermek zorundayız. Muhalefeti biz denemedik mi? Bu MHP Çankırı’da 15 yıl iktidarlık döneminde ne yaptılar? Bunlar bir ufuk meselesi bunlar, bu bir aşk meselesi. Aşkla, şevkle heyecanla bu şehri ileriye taşımak istiyorsanız AK Parti’ye oy vermek mecburiyetindesiniz. Çünkü AK Parti bizim geleceğimiz” ifadelerine ye verdi.

-Başkan Dinç’ten köylere Paris sözü-

Konuşmasının sonunda köy muhtarlarına seslenen Başkan Dinç “Muhtarlar toplantısında dedim ki köyler arasında sandıklarda ilk üçe giren köy birinci gelen köyü Paris yapacağım, ikinci gelen köye ona yaptığımın yarısı, üçüncü gelen köye de onun yarısı kadar hizmet yapacağım” dedi.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’ten Köylere Paris Sözü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin