Çankırı Belediyesi Gençlikspor ilk devreyi 8. sırada tamamladı

featured
service

İlk devrenin son maçını deplasmanda Kayseri Yolspor ile yapan Çankırı Belediyesi Gençlikspor 1-1 berabere kalarak 1 puan aldı. 89. dakikada 1-0 öne geçen Çankırı Belediyesi Gençlikspor golün sevincini yaşayamadan 90 dakikada kalesinde istemediği bir golle buluştu ve sahadan 1 puan alarak ayrıldı. İlk devre sonunda Çankırı Belediye Gençlikspor oynadığı 12 maç sonrasında 3 galibiyet 6 beraberlik ve 3 yenilgi alarak 15 puan topladı.

Hafta sonu oynanan maç sonrasında bir değerlendirmede bulunan Çankırı Belediyesi Gençlikspor teknik sorumlusu Şenol Kıyak, “Kazanabileceğimiz bir maçtı. 8-9 net pozisyon kaçırdık. 89. dakikada gol bulduk fakat sevincimiz kursağımızda kaldı, 90. dakikada kalemizde istemediğimiz bir gol bulduk” dedi.

Kayseri Yolspor maçı ile ilk devreyi tamamladıklarını dile getiren Kıyak, “İlk devre bizim açımızdan güzel geçti. Daha güzel de olabilirdi. 7-8 puan daha alabilir ve daha yukarılarda olabilirdik. Fakat olmadı. Bunun sebebi bitirici vuruşları yapamadık.” dedi.

2. devre daha başarılı olmak için gayret göstereceklerini de dile getiren Kıyak, “Eksikliklerimizi biliyoruz ve bu alanlarda transfer yapmak için çalışmalara başladık. Görüştüğümüz bir kaç kişi var. Bunun yanında bizim futbolcularla da görüşen var. Bunları da yönetim olarak değerlendireceğiz. 2. devre 24 Ocak 20165 tarihinde başlayacak. Şuan futbolcularıma 1 hafta izin verdim ve 4 Ocak 2016 tarihinde çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

Seyircinin her zaman başarı beklediğini de aktaran Kıyak, “Seyirci her zaman başarı ve şampiyonluk ister. Bu normal. Biz bu isteklere karşılık vermeye çalışacağız ve daha iyi olacağız. Buna göre de transferlerimizi yapacağız.” dedi.

Kulübün hiç bir oyuncuya borcu olmadığını da aktaran Kıyak, “Tek kuruş borcumuz yok. Bu konuya çok önem veriyoruz. Belediye Başkanımız İrfan Dinç’de bu konuya önem veriyor ve ilgileniyor. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Çankırı Belediyesi Gençlikspor ilk devreyi 8. sırada tamamladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin