Çankırı Emniyet Müdürü Değişti

featured
service

Resmi Gazete’de yayımlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile 22 ilin emniyet müdürü değişti.

Resmi Gazete’de yayımlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile 22 ilin emniyet müdürü değişirken, Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz getirildi.

Çankırı Emniyet Müdür Fikri Yalman tenzili rütbe ile Polis Başmüfettişliği görevine çekildi.

Çankırı Emniyet Müdürlüğüne Rize Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy atandı.

Yine aynı şekilde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ile güreş festivalinde Kültür Bakanı Numan Kurtulmuş’un yanında protokol kavgası ile gündeme gelen Çankırı Çerkeşli hemşerimiz Ordu Emniyet Müdürü Suat Çelik’te Polis Başmüfettişliğine atandı.

Öte yandan Çankırı Emniyet Müdürlüğü görevine Kasım 2016 başında getirilen Fikri Yalman, yaklaşık 10 ay görevde kalarak Çankırı’da bir yılını dahi dolduramadı.

Birinci Sınıf Emniyet Müdürü Olan Sadettin Aksoy’ Kimdir Tanıyalım:

1969 yılında Ankara’da doğdu. 1987 yılında Polis Kolejinden, 1991 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Sırasıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Haberleşme Daire Başkanlığı, Ankara Emniyet Müdürlüğü, Birleşmiş Milletler Makedonya Misyonu, Ankara Emniyet Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığı Koruma Müdürlüğü, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü, Konya Emniyet Müdürlüğünde değişik rütbelerde ve birimlerde görev yapmıştır. 24.07.2015 tarihinde 1.sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek 30.07.2015 tarihinde Bilecik POMEM Müdürü olarak atanmıştır. 25.10.2016 tarihli 2016/682 sayılı Kararname ile Rize İl Emniyet Müdürlüğüne getirildi. 20.08.2017 tarihinde yayınlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Çankırı emniyet Müdürlüğü görevine atanmıştır.

Evli ve iki kız babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Çankırı Emniyet Müdürü Değişti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin