Çankırı Geleceğini Planlıyor Salı Günü İlimizde Yapılacak

featured
service

İstanbul ve Ankara’dan Sonra Çankırı Geleceğini Planlıyor Salı günü İlimizde yapılacak.

Çankırı Marka Şehir “Çankırı Geleceğini planlıyor-3″ toplantısı yarın gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilen Türkiye’nin Stratejik Vizyonu 2023 Projesi kapsamındaki “Referans Değerler, Kurumlar ve Kişiler” temalı “Değerler İnşası – Türkiye” sürecinde planlanan Marka Şehir Toplantıları’nın ikincisi Çankırı’da yapılacak.

Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi TASAM’ın Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 7 yıldır sürdürdüğü Türkiye’nin Stratejik Vizyonu 2023 Projesi, “Makro Süreç” ve “Stratejik Lokomotif Sektörler” den sonra son ve üçüncü aşama olarak “Değerler İnşası” Medeniyet İnşası Türkiye Vizyonu çalışmaları ile devam ediyor. Bu bölümdeki planlamaya uygun olarak Çankırı Marka Şehir Toplantısı 20 Mayıs 2014 Salı günü Koç Hotel’de icra edilecek. Açılış konuşmalarını Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ile Av. İdris Şahin, Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş ve TASAM Başkanı Süleyman Şensoy’un yapacağı ve üç oturumla tam gün sürecek Toplantı’da oturum başkanlıklarını Büyükelçi (E) Murat Bilhan ve Prof. Dr. Esra Hatipoğlu yürütecekler.

Çankırı Geleceğini Planlıyor

Alt başlığı “Çankırı geleceğini planlıyor” olarak belirlenen Çankırı Marka Şehir Toplantısı’nda konuşmacı olarak Marka Danışmanı ve Yazar Muhterem İlgüner, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Tülay Erbesler, Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Demir, Şehir Düşünce Merkezi Bilim Kurulu Üyesi Dr. Hasan Taşçı, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aynur Can, Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Şentürk, İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu ÇANDEF Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve MYO Müdürü Prof. Dr. Rıza Gürbüz, Karatekin Üniversitesi Kızılırmak MYO Müdürü Doç. Dr. Ahmet Öz ve Karatekin Üniversitesi İİBF Üretim Yönetimi ve Pazarlama Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emre Şahin Dölarslan yer alacaklar. Toplantı Koordinatörlüğünü TASAM Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Toy, TASAM Uzmanı Aydın Demir, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Uzmanları Mustafa Kolay ve Ahmet Gazi Zeyrek’in yaptığı Çankırı Marka Şehir Toplantısı’nın Raportörlüğünü TASAM uzmanı Can Türe yürütecek.

Çankırı Geleceğini Planlıyor Salı Günü İlimizde Yapılacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin