Çankırı Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Tuncay Haskılıç Atandı

featured
service

Haskılıç “Ekip olarak omuz omuza, paydaşlarımızla bu işi en iyi şekilde yapmanın çabası ve gayreti içinde olacağız. İşimizi ibadet aşkıyla yapacağız.” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çankırı Gençlik Merkezi Müdürlüğünü vekâleten yürütürken, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü olarak atanan Sadık Ak’ın yerine Çankırı İsmail Özdemir Huzurevi Müdür vekili Tuncay Haskılıç atandı.

17.02.2015 tarihinde görevine başlayan Tuncay Haskılıç, göreve başlar başlamaz Gençlik Liderleri ve çalışanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Gençlik Merkezi’nin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Gençlik Liderlerinden brifing alarak işe soyundu.

Gençlik Merkezi Müdürü Tuncay Haskılıç yaptığı açıklamada “Çankırı Gençlik Merkezi’nin başarılı çalışmalarına şahit oluyorduk. İnşallahbirlikteliğimizde Gençlik Merkezi’mizin kalitesini daha da artıracağız.

Ekip olarak omuz omuza, paydaşlarımızla bu işi en iyi şekilde yapmanın çabası ve gayreti içinde olacağız. İşimizi ibadet aşkıyla yapacağız. Asımın Nesli olarak nitelendirdiğimiz geçmişini unutmayan, örf ve adetlerine bağlı, vatanını ve milletini seven bir gençlik yetiştirmenin çabası içinde olacağız. Bugüne kadar Çankırı’da geleceğimizin teminatı olan gençliğe bir şeyler katmak için özveri ile çalışan herkese teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle görevi devraldık, bayrak yarışına kaldığı yerden devam edeceğiz.” diye konuştu.

Çankırı Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Tuncay Haskılıç Atandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin