Çankırı Gençlik Merkezi Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

featured
service

Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezinin hazırladığı ve yürütücüsü olduğu “Her Zaman Her Yerde Sizinleyiz” projesi kapsamında Çankırı Gençlik Merkezi görevlileri öğrencilerin karne sevincine ortak olma arzusuyla Çankırı Hacılar Köyüne doğru yol aldılar.

Hacılar Köyü öğretmeni ve öğrencileri tarafından sevinçle karşılanan Gençlik Merkezi Müdürü Sadık Ak, Bilgisayar İşletmeni Elvan Aydın, Gençlik Liderleri Muazzez Gül, Duygu Eroğlu, Tuba Özen, Hüseyin Yusuf Ulutaş ve Ahmet Yıldırım çocuklara oyunlar oynatıp hediyeler vererek mutlu bir karne günü yaşattılar.

Geleneksel Çocuk Oyunları’nın öğrenci ve gençlik liderleriyle hep beraber oynanması görülmeye değerdi. Oyunlar sonucu dereceye giren öğrencilere madalyaları Gençlik Merkezi Müdürü Sadık Ak tarafından verildi. Bir sene boyunca derslerine verdikleri emeklerin karşılığını almak üzere toplanan öğrenciler Çankırı Gençlik Merkezi’nin bu ziyaretinden mutlu olduklarını ve teşekkürlerini ilettiler.

Gençlik Merkezi Müdürü Sadık Ak “Amaçlarının daima iyi bir nesil yetiştirmek olduğunu ve bu düşünce ile yola çıktıklarını, bu öğrencilerin sevinçlerine ortak olup onlara hediyeler vermenin kendilerini gururlandırdığını” söyledi. Gençlik Liderleri ile çekilen hatıra fotoğrafı sonrası ziyaret son buldu.

Çankırı Gençlik Merkezi Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin