ÇANKIRI GENÇLİK’TEN ÇOCUKLARA BAYRAMLIK!

featured
service

Çankırı Gençlik Derneği; Ramazan ayı içerisinde Çankırımızın 6 ilçesindeki ihtiyaç sahibi çocukları belirleyerek, 20 Temmuz 2014’de Çankırı’nın Atkaracalar-Orta-Şabanözü-Kurşunlu-Korgun ve Ilgaz ilçelerindeki 200 ihtiyaç sahibi çocuğumuza, yardımseverlerin destekleriyle aldığı bayramlıkları ulaştırdı.

Çankırı Gençlik Derneği Başkanı İsmail Sarıkaya, “Sizlerin desteği bizlerin azmi ile birleşti ve bu ortak güç; geleceğin büyükleri olan çocuklarımıza büyük umut aşıladı.” dedi.

Çankırı Gençlik Derneği Genel Kurulu’ndan sonraki ilk etkinliğimiz; geleceği bir yıldız gibi parlayan çocuklarımızı sevindirmek oldu. Çankırı’daki 6 ilçemizde, 200 ihtiyaç sahibi çocuğumuza yardımseverlerin destekleriyle aldığımız bayramlıkları ulaştırdık. Kampanyamıza destek veren hayırseverlerin, çocuklarımıza gönderdiği selamları ve bayramlıkları ilettik. Çocukların bayramlık heyecanı ve yüzlerindeki gülümseme, bizlerin bütün yorgunluğunu giderdi.

Kampanyamız boyunca maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen bütün Çankırılı hemşerilerime ve yardımseverlere, bayramlıkların alımından teslimine kadar büyük çaba sarfeden Çankırı Gençlik Derneği Yönetim Kurulu’ndaki tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Hayırlı Ramazanlar..

 

 

 

ÇANKIRI GENÇLİK’TEN ÇOCUKLARA BAYRAMLIK!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin