Çankırı Halterde de sesini duyurmayı başardı!

featured
service

Minikler Halter Türkiye Şampiyonasında Çankırı Gençlik Spor Kulübü Sporcularından Hasan Sert ve Ercan Alaca Türkiye ikincisi oldu…

2016-2017 Sezonu Minikler Türkiye Şampiyonası 26-28 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara/ Kahraman Kazan’da gerçekleştirildi.

Şampiyonluk yolunda mücadele eden sporcularımızdan Hasan Sert 45 kiloda 38 kg koparma 50 kg da silkme yaparak Türkiye ikincisi oldu. Yine sporcumuz Ercan Alaca ise 55 kiloda 45 kg koparma 55 kg silkme yaparak Türkiye İkinciliğini göğüsledi.

Antrenör Ömer Öz açıklamasında, Sporcularım geleceğin umutları olma yolunda ilerliyor. Kazandığımız madalyaları ilimize ve tüm Türkiye’ye armağan ediyoruz. Halterde Hedefimiz büyük. İfadelerini kullandı.

Ayrıca Minik Haltercileri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci makamında ağırladı. “İlimizden başarılı sporcuların yetişmesi bizleri çok mutlu ediyor.  Minik Haltercilerimizin daha iyi yerlere geleceğine gönülden inanıyorum. Bazı branşlarda olduğu gibi Halterde de sesimizi duyurmayı başardık.” diye konuşan Gerginci,  başarılarında büyük emeği olan Antrenör Ömer Öz’ü ve Minik Sporcularımızı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Çankırı Halterde de sesini duyurmayı başardı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin