ÇANKIRI’DA FETÖ’NÜN İNİNE GİRİLİYOR!

featured
service

Fetullahçı Terör Örgütü’nün darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, Çankırı eski Milletvekili ve Anayasa Komisyon Başkan Vekili Av. İdris Şahin, Çankırı Ticaret Borsası Başkanı Oğuz Ak ve işadamı kardeşi  Ömer Ak Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten gözaltına alındı.

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından bugün gerçekleştilen FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alınanların evinde ve iş yerinde aramalar gerçekleştirildi.

Ankara’da gözaltına alınan Şahin’in bugün Çankırı’ya getirilmesi bekleniyor.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün İnlerine gireceğiz, Didik didik edeceğiz!

Detaylar Geliyor…

BİZ DEMİŞTİK!

İŞTE MEDYA ÇANKIRI’NIN YAPTIĞI O HABER KUMPAS’IN PERDE ARKASI

Çankırı’da Fetullahçı İşadamlarına Operasyon

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Çankırı’da çok sayıda iş adamının evinde ve iş yerlerinde aramalar başlatıldı. Çankırı Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerince sabahın erken saatlerinde FETÖ şüphelisi esnaf ve iş adamlarına yönelik operasyon yapıldı.

Çankırı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü’ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında yaklaşık 30 kişi hakkında gözaltı kararı olduğu öğrenildi. Aralarında il dışında bulunanların da olduğu gözaltı listesinden firari durumda olanların olduğu bildirildi.

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ev ve iş yerlerinde arama işlemleri tamamlanan şüpheliler gözaltına alınarak Çankırı Emniyet Müdürlüğü’ne getiriliyor
ÇANKIRI’DA FETÖ’NÜN İNİNE GİRİLİYOR!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin