Çankırı’da Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Açıklandı

featured
service

Rekortmenler Açıklandı
Kurumlar Vergisi beyan dönemi sonrası Çankırı Defterdarlığı yaptığı değerlendirme ile Çankırı İli ilk 10’a girenleri açıkladı.

Açıklanan ilk 10 firmanın 6’sı Çankırı Vergi Dairesi mükellefi, 4’ü Şabanözü Malmüdürlüğü mükellefi şeklinde yer aldı.

Defterdarlıktan yapılan açıklamaya göre; İl Birincisi Çankırı Vergi Dairesi mükellefi 563.972,97 tahakkuk ile Megasan Me.Ga. Sis. Tıal. Ve Cih. İnş. Ta. Manak. Tur. İt ve İh. Sa oldu. İkinci Özcank Kavafiye Taah. Tic. Ltd. Şti., üçüncü Çanbensan Çankırı Bentonit Sanayi ve Ticaret A.Ş., dördüncü Tekinak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., beşinci Elevsan Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., altıncı Untaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, yedinci Metaplas Metal ve Plastik Mamülleri Ltd. Şti., sekizinci Unmak Gıda Tar. Hay. Ve İht. Mad. Paz. İth. İhr. Dış Tic. Sa., dokuzuncu Mun Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat ve Tic. A.Ş., onuncu Gürel Fişek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi oldu.

Yapmış olduğu ticarette elde ettiği kazancı beyan ederek ödediği vergi ile Çankırı İlinde örnek insanlar olarak sıralanan Vergi Mükellefi Şirketleri kutluyor, gelecek yıllarda daha fazla para kazanarak, daha fazla vergi vermelerini temenni ediyoruz.

Çankırı’da Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin