Çankırılı Boksörden Avrupada derece

featured
service

30 Mayıs-7 Haziran 2014 tarihleri arasında Romanya’nın Başkenti Bükreş’te yapılan Büyük Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasında Çankırı’mızın sporcusu Emine BOZDUMAN  +81  kg  da Avrupa üçüncüsü olarak Türkiye’yi ve Çankırı’mızı en iyi şekilde temsil etti.

Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Murat KOCAKAYA sporcumuzu Tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

KOCAKAYA: “Emine Çankırı için büyük bir kazanç bir Çankırılıyı Avrupa’da böyle başarılı olarak görmek onur verici bir şey. Olimpiyatlarda da başarılı olmasını Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmesini istiyoruz. Bunun için her zaman yanındayız.” dedi.

Sporcumuz Emine BOZDUMAN  ve antrenörü Ahmet ÇINAR Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ’ı  makamında ziyaret ettiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ antrenörümüz ve sporcumuzu gönülden tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İl Müdürü Yıldız, sporcumuz Emine BOZDUMAN’dan beklentilerinin büyük olduğunu daha da fazla çalışarak önümüzdeki yıllarda Olimpiyatlara da en iyi şekilde hazırlanmasını ve Olimpiyatlarda Çankırı da bir Olimpiyat Şampiyonu çıkarmayı hedeflediklerini, İl Müdürü olarak bunun için hiçbir desteği esirgemeyeceğini ne gerekiyorsa yapılacağını belirterek sözlerine son verdi.

 

Çankırılı Boksörden Avrupada derece

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin