Çankırıspor’da son durum!

featured
service

Koray Kurt’un Sözleşmesi Devam Ediyor!

Çankırıspor futbolcusu Koray Kurt’un sözleşmeden doğan hak edişleri yatırıldığı sözleşmesi 1 yıl daha devam edeceği Sevda Karaali bildirdi.

SON DAKİKA! KULÜP BAŞKANI KARAALİ’ Yİ YALANLADI
Kulüp başkanı Karaali dün kişisel twitter sayfasından Koray Kurt’un sözleşmeden doğan ödemelerini yatırdığını paylaşmıştı. Koray Kurt bu konuyada açıklık getirdi ve şöyle devam etti. “Başkanım dün tweet atmış para yatırıldı diye çok merak ediyorum 31 bin alacağımdan nasıl 8 bin alacağım çıkarıldı. Bugün sabah avukatım paramın tamamı yatırılmadığı için sözleşmemi tek taraflı fesih yaptı” dedi.

FLAŞ! Fatih Terim’in Çankırı’ya gelişi ertelendi!

12 Haziran 2014 Perşembe günü Çankırı Spor Antrenman tesislerinin açılışı için Çankırı’ya gelen Fatih Terim’in gelişi ileri bir tarihe ertelendiği Konu ile ilgili açıklama yapan Sevda Karaali Medya Çankırı muhabirine “Çankırı Valisi Vahdettin Özcan beyin sağlık durumu nedeniyle antrenman tesislerinin açılış törenimiz ileri bir tarihe ertelendiğini söyledi

FLAŞ! 3. Lig İlk Hazırlık Maçı Beşiktaşla!

Medya Çankırı haber sitesinin edindiği bilgilere göre; Mavi – Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada Beşiktaş futbol takımı sezon açılış maçı için Çankırı’ya geleceği ne zaman yapılacağını ilerleyen günlerde netleşeceği bilgisine ulaştık. Öte yandan Çankırı Spor Kulubu başkanı Sevda Karaali Twitter’dan Bizim Hayallerimizin büyüklüğü sizi korkutmasın. dedi.  

Sevda Karaali’nin attığı o twit!

sevdakaraali

sevdakaraaali

Kaynak Medya Çankırı

Çankırıspor’da son durum!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin