Çankırı’ya ateş düştü…

featured
service

Türkiye’mizin, Çankırı’mızın Başı Sağolsun

Resmi rakamlara göre, 205 işçinin öldüğü, 80 işçinin yaralandığı trafo patlamasının ardından işçilerin cenazeleri Kırkağaç ilçesindeki soğuk hava deposuna nakledildi. Arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği maden ocağında içeride kalan diğer işçilere ulaşılmaya çalışılıyor.

Tüm Dünya bu faciaya kilitlenmiş, aileler umutlu bekleyişlerini sürdürüyor. Soma’da Bir hemşehrimiz vardıki tüm dikkatleri üzerine çekmiş, biz Çankırılılar tüm işçi kardeşlerimizi düşündüğümüz gibi Mühendis Burak kardeşimizin şahsıda aklımıza gelmişti. Çünkü orada çalıştığını biliyorduk. Kendisi ile iligi gelen üzücü haberlerle Yasımız iki katına çıktı.

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Acı Haberle Yıkıldık!

Umutlu Bekleyişimiz Yerini Acıya Bıraktı.

Manisa İli Soma İlçesindeki Kömür Madeninde meydana gelen patlamada Çankırı Karatekin Üniversitesi memurlarından Turgut Özkan’ın yeğeni, Çankırı Valiliği Özel İdaresinden Emekli Aşçı Hüseyin Karayel’in oğlu Çankırılı Maden Mühendisi Burak Karayel kardeşimiz de Şehit oldu.

Burak kardeşimizin daha geçen yıl evlendiği, Somadaki maden ocağında meydana gelen patlamada şehit olduğu, naaşın bugün akşam saatlerinde Çankırı’ya getirileceği gelen bilgiler arasında.

Çankırılı kardeşimiz Burak Karayel’e, hayatını kaybeden diğer işçi kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, Hüseyin Karayel ağabeyimize, yakınlarına ve Turgut Özkan’a başsağlığı, yaralı işçi kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz.

 

Çankırı’ya ateş düştü…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin