Çankırı’ya Selam olsun..

featured
service

İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı Valiler Kararnamesi ile 50 ilin valisi değişti, 22 vali merkeze çekildi. 26 vali il değiştirirken 7’si kaymakam 24 bürokrat vali olarak atandı. İstanbul ve Ankara valileri yerlerini korurken, İzmir, Bursa ve Antalya illerinin valileri yer değiştirdi.

DOĞU İLLERİNDE YENİ DÖNEM
Doğu ve Güneydoğu illerinden Kilis, Mardin, Hakkari, Şanlıurfa, Batman’da vali değişikliği yaşandı.
Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Karaman’a, Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak Aydın’a, Hakkari Valisi Yakup Canbolat Konya’ya, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Bursa’ya, Batman Valisi Azmi Çelik Eskişehir’e atandı.

Mülkiye Baş Müfettişi İsmail Çataklı Kilis’in, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Mardin’in, Mülkiye Baş Müfettişi Cüneyt Orhan Toprak Hakkari’nin, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Bursa’nın yeni valisi oldu.

Mülkiye Baş olarak görevini tamamlayan Müfettişi İsmail Çataklı bey Kilis Valiliği’ne atanmasından dolayı Medya Çankırı Haber Sitesi Genel Koordiratörü Taha DOĞANAY kendilerine ulaştılar.

Çankırı’nın gururu olan Kilis Valisi İsmail ÇATAKLI yoğunluk içerisinde olduğunu ileri ki zamanlar da Medya Çankırı haber sitesi ile röportaj yapacağını Çankırı’ya selamlarımızı iletin dedi

 

Çankırı’ya Selam olsun..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin