Çerkeş’den Gebze’ye yatırım çağrısı

featured
service

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ve beraberindeki heyet Gebze’de Çerkeş ilçemiz ile ilgili bir sunum yaparak, yatırım yapan firmalara ücretsiz arsa tahsis edileceğini ifade ederek, yatırım çağrısında bulundular.

 

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ve Çerkeş OSB Müdürü Hüseyin Önder Altun ve beraberindeki heyet Gebze Ticaret Odası yönetiminden bölgeye yatırım konusunda destek istedi.

 

Çerkeş ve OSB’nin konumu ile ilgili bilgi veren Başkan Hasan Sopacı, Çankırı, Gerede, Bolu, Samsun ve İstanbul gibi merkezlere kolay ulaşım sağlandığını, şehirlerarası yolun OSB’nin içinden geçtiğini, pazar ve lokasyon itibarı ile Çerkeş’in OSB için çok uygun bir nokta olduğuna dikkat çekti.

 

Arsaların bedelsiz verileceğini ve sadece metrekare başına 8 TL katılım bedeli alınacağını söyleyen Başkan Sopacı; “Yatırım yapanlara her türlü desteği veriyoruz, yatırım teşviklerinde beşinci bölgedeyiz, birçok avantaj ve destek sağlanıyor, ayrıca Gebze Ticaret Odası ile de kardeş olmak istiyoruz” dedi.

 

Çerkeş OSB Müdürü Hüseyin Önder Altun’da OSB’nin konumu hakkında GTO yönetimine sunum yaptı ve tüm yatırımcılara her türlü kolaylığı sağlayacaklarını vurguladı.

 

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı çalışanı Oral Taşçı’da bölgede yapılacak teşviklerle ilgili katılımcılara bilgi verdi.

 

Çerkeş heyetini Gebze’de ağırlamaktan mutlu olduklarını söyleyen GTO Başkanı Nail Çiler Gebze’nin çok önemli bir sanayi kenti olduğunu vurguladı ve “Sanayi’de 4.0’ı Gebze’den başlatmak istiyoruz” dedi.

 

Başkan Sopacı, Gebze Ticaret Odası Başkanı Çiler’e Çerkeş baklavası ikram etti.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

Çerkeş’den Gebze’ye yatırım çağrısı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin