DenizBank Çankırı Ziraat Odası ile birlikte Çiftçiler Gününü kutladı

featured
service

Tarım sektöründe 0’u aşan pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank, üreticileri her alanda gönülden desteklemeye devam ediyor. Bankanın Çankırı Şubesi Çiftçiler Günü vesilesiyle Çankırı Ziraat Odası işbirliğinde yemekli toplantı organize ederek üreticilerle bir araya geldi, bu anlamlı günü birlikte kutladı.

Tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran özel banka olan DenizBank, sektörün paydaşları ile beraber hareket ederek tarıma destek vermeye devam ediyor. Bu çerçevede Bankanın Çankırı Şubesi Çiftçiler Günü vesilesiyle Çankırı Ziraat Odası işbirliğinde yemekli bir toplantı organize ederken çiftçilerle bir araya geldi, bu özel günü birlikte kutladı.

Gerçekleştirilen program hakkında bilgi veren Denizbank Çankırı Şube Müdürü Yaşar Koray Karaman, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü nedeniyle Çankırı Ziraat Odası Başkanlığı ile bir etkinlik gerçekleştirdiklerini dile getirerek, “Meşakkatli eş yapan arkadaşlarımızın günlerini kutlamak istedik ve bugün Ahmet Yesevi Camii önünde pilav ikramında bulunduk” dedi.

Gerçekleştirilen programa Denizbank Bölge Sorumlusu Levent Bodur, Denizbank Çankırı ŞUbe Madara Yaşar Koray Karaman ve banka çalışanları ile Çankırı Ziraat Odası Başkan Vekili  Zeynel Çelik, Oda sekreteri Necati Taş ve oda personeli katıldı.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

DenizBank Çankırı Ziraat Odası ile birlikte Çiftçiler Gününü kutladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin