Dinç, Orta'da yaşananları değerlendirdi!

featured
service

Belediye Başkanı İrfan Dinç, AKP’nin Orta Kongresi’nde yaşanan olayları değerlendirdi. Dinç, “Orada yaşananların faturası şahsıma kesilmek isteniyor” dedi.

Orta Belediye Başkanının  daveti üzerine Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar ve meclis üyesi Hüseyin Boz ile birlikte kongreye katıldığını anlatan Başkan Dinç, kongre sonrasında bazı sıkıntıların yaşandığını ve orada meydana gelen olaylarla kesinlikle bir alakasının olmadığını söyledi.

“Orta’ya İrfan Dinç adam getirmiş diyorlar” diyen Başkan Dinç, “Böyle bir şey yok. Davet üzerine oraya biz üç kişi gittik.  Fakat bazı internet sitelerinde şahsıma karşı bir saldırı var. Onları kınıyorum.  Orada kesinlikle önceden örgütlenmiş bir durum var. İrfan Dinç adam getirmiş diyorlar. Benim adamla ne işim olur” dedi

30 yıldır Çankırı’da siyasetin içinde olduğunu ve siyasetin her kademesinde yer aldığını da aktaran Başkan Dinç, “Ben asla temsil ettiğim çizginin dışına çıkmadım, hiç bir çizgiye de sapmadan işimi layıkıyla yapmanın gayreti içinde oldum. Bana her şey olsun fakat temsil ettiğim siyasete asla bir şey olmasın anlayışı ile çalıştım” dedi.

Dinç, sürekli iftiralara maruz kaldığını da belirterek, “Benim yaptığım hizmetleri gölgelemeye çalışanların bir çoğu siyaset sahnesinden silindi fakat biz dimdik ayaktayız” dedi.

Haber Mehmet Türk

 

Dinç, Orta'da yaşananları değerlendirdi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin