ERDOĞAN’DAN BASIN AÇIKLAMASI!

featured
service

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan Basın açıklamasında bulundu.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan’ın basın açıklaması şöyle

“Partimiz, kurulduğu günden bu yana mazlumların; ezilen, dışlanan ve hor görülen insanların imdadı olmayı hedef haline getirmiştir.
İslam coğrafyasının üzerine çöken karabulutları dağıtmak adına bütün kadroları ile mücadele eden partimizin Mısır’da, Suriye’de, Irak’ta, Hindistan’da ve Dünya’nın diğer kısımlarında eziyet gören insanların dertlerine duyarsız kalması da bu hedefler dairesinde mümkün değildir.
Ortadoğu coğrafyasında şer güçler tarafından uygulanan ve başarıya ulaşan ameliyatların ülkemizde de yapılmak istendiği hepimizin malumu.
Bununla birlikte aziz milletimizin hür ve akil iradeleri, duaları ve nazarları ile bu şer odaklı ameliyatların başarıya ulaşamaması ve halkımızın her seferinde yapılan bu oyunları bozması Ak Parti iktidarının ülkemizde ne kadar önemli bir konumda ve vebal makamında olduğunuda bizlere göstermektedir.
Böylesi vebal makamında bulunan partimizin Ak Parti Çankırı il gençlik kolları başkanı olarak 11 Nisan 2015 tarihinde darbeci mısır yönetimi’nin Müslüman Kardeşler Teşkilatı lideri Muhammed Bedii ve on üç yöneticisinin de aralarında bulunduğu tutuklulara idam kararı vermesini esefle kınıyor, cezaya tabi olanlara Rahman olan rabbimizden yardım diliyorum.”

KORAY ERDOĞAN
AK PARTİ ÇANKIRI İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

ERDOĞAN’DAN BASIN AÇIKLAMASI!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin