Esentepe Kültür Merkezi ilk kursiyerleri ile sezona merhaba diyecek

featured
service

Çankırı Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak Esentepe Mahalle halkının yüzünü güldüren Esentepe Kültür Merkezi, açılan kurslarla ilk faaliyetine başlıyor.

Kadınlara yönelik 11 dalda başlayacak beceri kurslarında ilk kursiyerlerini bir araya getirecek Esentepe Kültür Merkezi, 9 Şubat 2015 Pazartesi günü 185 kursiyeri ile sezona merhaba diyecek.

Çankırı’da yaşayan hanımlar ilgi ve becerileri doğrultusunda merkez bünyesindeki iğne oyası, tel kırma, ev tekstili, bilgisayar, step ve plates, Kur’an-ı Kerim, bağlama, İngilizce, el sanatları, gitar ve aile eğitimi kurslarından faydalanabilecek.

Esentepe Mahallesi girişinde 1832 m²’lik alana inşa edilen Kültür Merkezi, geçtiğimiz günlerde mahalle sakinlerine hizmet vermeye başlayan sağlık ocağı, kütüphane, derslikler, kabul odası, çok amaçlı salon, bilgisayar sınıfı ve spor salonunu gibi farklı alternatiflerle mahalle sakinleri öncelikli olmak üzere Çankırı’da yaşayan tüm hanımlara yeni ve nezih bir ortam sunuyor. Merkezin, yeni üyeleri ve kursiyerleri ile bulunduğu bölgeyi canlandırması bekleniyor.

Esentepe Kültür Merkezi ilk kursiyerleri ile sezona merhaba diyecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin