FİLİZ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

featured
service

Çankırı Milletvekili Filiz, Oğlu Oğuzhan’ı Muhteşem bir Düğün ile evlendirdi.

Hülya,Hüseyin FİLİZ çiftinin yakışıklı oğlu Oğuzhan ve Arzu,Metin ÖNDER çiftinin güzel kızı Özge Ankarada JW.Marriott Hotel’de  muhteşem bir düğün töreni yapıldı. Çiftlerin Nikahını ise Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Kıydı. Düğüne Devletin zirvesi   bakanlar yoğun bir kadro ile katıldı. Başbakan Binali Yıldırım ile katılamayan  bakanların güvenlik zirvesine katılmaları sebebiyle düğüne katılamadıkları anlaşıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gönderdiği telgrafta, “Gençlerimize çıktıkları bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeleri temennisiyle iki cihan saadeti diler, beraberliklerinin iki aileye de huzur ve mutluluk getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ederim. Bu vesileyle sizlere ve kıymetli misafirlere en kalbi sevgi ve selamlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

Meclis Başkanı  İsmail Kahraman, Aile reisin kim olduğu konusunda açıklamalar da bulundu.
Salonda bunlar yaşanırken Tarım Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Aile reisinin Gelin Özgenin olacağını ifade etti
Meclis Başkanı konuşmasında aile reisinin kim olduğu anlaşılsa da Başkan Bakanlar kurulu kararı ile evlilik cüzdanını çiftlerin ikisine birden verdi.
Bu aile cüzdanı eskiden mesele değildi Bir hürriyet kazandırıyordu.
Saki aile reisliği. Aile reisliği değil.  Resmi bir belge.  Bir güzel hadiseyi  tasdik eden bir belge.
Ailenin reisinin kim olacağı örfümüzde adetimizde ananemizde  olacağı belli.
İnternette söyle bir söz var.  Diyor ki” Bana eş olma . Bana benden bir daha ne daha lazım değil. Ben yarımım gel beni tamamla” Dolayısı ile iki aile saadete  doğru koşacaksınız.
Birinci günden yok ona verildi yok buna verildi. Ayağına bas bunlar niye böyle oldun ki  huzur içinde olun. Cenabı hak kendine kul , Habibine uygun  hürmetli evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin.
Tabiki Cumhurbaşkanımızın tavsiyesini de unutmayın. Allah hayırlı eylesin.”dedi
Daha sonrasında düğüne katılan tüm bakanların  oylaması ile evlilik cüzdanı çiftlere birlikte verildi.

Düğüne, TBMM.BAŞKANI: İsmail KAHRAMAN, Başbakan Yardımcı: Numan Kurtulmuş,Başbakan Yardımcı: Nurettin Canikli, Genel Sekreter Abdulhamit GÜL, İçişleri Bakanı:Süleyman SOYLU, Milli Savunma Bakanı: Fikri Işık,Sağlık Bakanı: Recep Akdağ,Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı: Faruk Çelik,Ekonomi Bakanı: Nihat Zeybekçi,Milli Eğitim Bakanı: İsmet Yılmaz, Grup Başkan Vekili Bülent TURAN, Eski Enerji Bakanı Taner YILDIZ Adana Milletvekili Fatma Güldemet SARI, Şanliurfa Milletvekili Mehmetali CEVHERİ, Kırıkkale Milletvekili Mehmet DEMİR, Ankara Milletvekili Ahmet GÜNDOĞDU Çankırı Milletvekili M.Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Valisi Mesut KÖSE, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Kazan Belediye Başkanı Lokman ERTÜRK, Çankırı Belediye Başkanı İrfan DİNÇ , Çankırı ilçe belediye başkanları, Merkez İlçe Başkanı Mustafa POTUKOĞLU, Tüm Çankırı ilçe Teşkilat Başkanları İSTANBUL ANKARA ve ÇANKIRI’dan Bürokratlar, İşadamları, sendika başkanları, STK temsilcileri ile çok sayıda davetliler katıldı.

img_0192

 

img_0185

img_0205img_0194

img_0287

img_0304

img_0364

 

img_0497

img_0436

img_0397

img_0275

cwcwwipw8aags3a

 

 

FİLİZ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 1 Kasım 2016, 08:56

    Allah mesut ve bahtiyar eylesin.Rabbim bi yastık ta kocaltsın.

    Cevapla
  2. 7 Haziran 2017, 13:56

    Allah mesut ve bahtiyar eylesin.Rabbim bi yastık ta kocaltsın

    Cevapla
Bizi Takip Edin