Filiz, “Öyle çalışıyoruz ki sınırları zorluyoruz”

featured
service

11 Nisan Cumartesi günü Çankırı AK Parti İl Başkanlığı önünde AK Parti teşkilatı adete gövde gösterisi yaptı. 25. Dönem AK Parti Çankırı birinci sıra Milletvekili adayı M. Emin Akbaşoğlu ve 24. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Hüseyin Filiz birlik beraberlik çağrısı yaptı. Filiz yaptığı konuşmada, Çankırı- Tüney mevkiine kurulan Organize Sanayi Bölgesi için Ankara ve Kalecik’e ait yaklaşık 20 köyün Çankırı’ya bağlanmak istediğini söyledi.

Hüseyin Filiz’in ilk olarak şunları söyledi.

“Çankırı OSB’ye kurmuş olduğumuz fabrikada bir yıl içinde 5 bin kişiye yakın insan iş sahibi olacak. OSB’de çalışacak insanların hatırı için vekillik yetkisi tekrar “Hüseyin Filiz”e tekrar verildi.”

Filiz “Bu makamlar gelip geçicidir. 80 yılda çok Milletvekili gelip geçti. Ama önemli olan hafızalarda kalmaktır. Önemli olan Çankırı’yı diğer vilayetlerden önde çıkarmaktır. Bugün OSB civarındaki 20’ye yakın köy Çankırı’ya katılmak istiyor. Ama Kalecik – Ankara bize vermiyor. Biz öyle çalışıyoruz ki sınırları zorluyoruz. Şimdiki hedefimiz 10 bin kişilik istihdam sağlamaktır, Türkiye’nin ilk 10’una giren OSB olmaktır. Hızlı gidiyoruz çünkü kaybettiğimiz 80 yılı telefi etmeye çalışıyoruz. Bu işler tek başına olmaz. Bir ilde uyum varsa o il 60 km hızla değil 80 km hızla gider” dedi.

“Kalkınmanın hızlı olması için biz iki milletvekili uyum içinde çalışacağız” diyerek söz veren Filiz, “Muhammet Emin bey hukukçu kimliği ile Çankırı’daki adaleti sağlayacak, ben sanayici kimliği ile kalkınmamızı sağlayacağım. Çok hızlı adımlar atacağız. Kardeşlik hukuku içerisinde kol kola safları sıklaştırarak çok iyi çalışacağız. İslami hassasiyetlerimiz buna uygun” ifadelerine yer verdi.

 

Filiz, “Öyle çalışıyoruz ki sınırları zorluyoruz”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 8 sene önce

  İdris beyde hukukçuydu Allah muhafaza

  Cevapla
 2. 8 sene önce

  Say’ın Filiz umarım sizde geçmişten ders almıışsınızdır. Yoksa sonuç malumum

  Cevapla
 3. 8 sene önce

  Say’ın Akbaşoğlu Çankırı’ya çok büyük borcunuz oldu umarım Diğer Hukukçu gibi Ülke Siyasetine kapılıp girmezsiniz..

  Cevapla
Bizi Takip Edin