FLAŞ! Kurşunlu’da Bıçaklı, Silahlı Yaralama!

featured
service
16 Mart 2014 Pazar günü saat 13.30 sıralarında gelen bilgilere göre Kurşunlu ilçe merkezinde eski husumetlerden doğan nedenlerle bıçaklı yaralama olayı meydana gelmiştir.
 
Meydana gelen üzücü olay sonucu 2 vatandaşımızın yaralı olduğu öğrenilmiştir.
Nurullah Ö. ile Erol D. arasında çıkan kavga, kanlı bitti.

Kurşunlu ilçesinde öğle saatlerin de gerçekleşen olayda; Nurullah Ö. ve Erol D. arasında Şehit teğmen Korhan Kuruçay Parkı’nda başlayan kavga, her ikisinin de yaralanmasıyla sonuçlandı.

Edinilen bilgilere göre aralarında eskiye dayanan bir husumet bulunan Nurullah Ö., Erol D.’yi bıçaklarken, Erol D.’de Nurullah Ö.’yü tabancasıyla bacağından yaraladı. Olay, Erol D’nin abdest aldığı sırada arkasından yanaşan Nurullah D.’nin, Erol D’yi sırtından bıçaklaması ile başladı. Aldığı bıçak darbesi ile ardına dönen Erol D. ikinci bıçak darbesinde kolundan aldı. Daha sonra üzerinde taşıdığı silahla Nurullah Ö.’yü bacağından vuran Erol D, saldırganı etkisiz hale getirdikten sonra polisi arayarak olay yerine gelmesini bekledi. Yaklaşık on dakika yerde yatan Nurullah D’nin başında polis bekleyen Erol D, polis tarafından kelepçelenerek göz altına alındı. Karkaşadan yararlanan Nurrullah Ö. bu sırada polislerin arasından Erol D.’ye bir bıçak darbesi daha vurdu.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Erol D. Çankırı Devlet Hastanesinde, Nurullah Ö. ise Karatekin hastanesinde tedavi altına alındı. Yaralılar hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

FLAŞ! Kurşunlu’da Bıçaklı, Silahlı Yaralama!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin