GENÇLİĞİN BAŞKANLIĞINDAN GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI’NA

featured
service

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukalın yeni bir göreve getiriliyor. 7 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen fakat 1 Kasım’da aday olmayan Boynukalın Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı oluyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kararı ile yaşanan bu görevlendirilme neticesinde AK Parti’nin yeni Gençlik Kolları Başkanlığına İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş getirildi.

Abdurrahim Boynukalın Kimdir ?

1987 doğumlu Boynukalın Sakarya Üniversitesi İşletme Bölümünün ardından yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamladı. City University of London’da Medya İletişim Bölümünde ikinci mastırını bitiren Abdurrahim Boynukalın, aynı zamanda Yeni Şafak gazetesinde de yazarlık yaptı. Yaklaşık iki yıl süreyle Kırklareli Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışan Boynukalın, evli. İyi derecede İngilizce bilen Boynukalın orta derece de Almanca biliyor.

Ilgaz Gençlik Kollarından Tebrik

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı seçilen Melih Ecertaş Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyor , kendisini tebrik ediyoruz.Bayrağı devreden Abdurrahim Boynukalın Başkanımıza ve ekibinde yer alan gençliğin ağabeyi Ilgazlı Abimiz Onur Girdap’a hizmetlerinden dolayı teşekkür eder , yeni görevinde başarılar dileriz.Rabbim her iki başkanımıza da yeni görevlerinde hayırlı işler yapmayı nasip etsin.

AK Parti Ilgaz Gençlik Kolları Başkanı
Fatih GÖLBAŞI

GENÇLİĞİN BAŞKANLIĞINDAN GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI’NA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin