Gençlik Merkezi Kimsesiz Olanları Da Kimsesiz Bırakmadı

featured
service

Çankırı Gençlik Merkezi bayramda İsmail Özdemir Huzurevi ve Şehitliği ziyaret etti.

Huzurevi sakinlerinin ellerini öpen gençlik liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz bayramda yaşlılarımızı yalnız bırakmadılar. Huzurevi müdürü Tuncay Haskılıç ‘ın yoğun ilgisi sayesinde güzel ve duygusal dakikalar yaşandı. Büyüklerimize hazırlanan program dahilinde ilahiler, türküler söylendi. Gençlik liderimiz Ahmet Yıldırım’ın ilahileri ile yaşlılarımız duygusal anlar yaşandı. Tuncay Kılıç gönüllü gençlerimizin sorularına cevap verdi ve huzurevi hakkında bilgiler verdi. Gençlerimiz yaşlılarla eski günleri yad etti. Çocukları olmasak da çocuklarını bağırlarına basar gibi Çankırı Gençlik Merkezimizi gönüllerine bastılar. Biz de gençlik merkezi olarak onlara manevi değer olan bayramlaşma görevini başarı ile yerine getirmenin verdiği mutlulukla buradan ayrılındı.

Yolculuğa kaldığımız yerden devam edip ve şehitliğe ziyaret edildi. Toprak olsalar da mezar taşlarını okşayarak şehitlerimizle de bayramlaştık. Tüm kalbimizle ve en saf dualarımızı şehitlerimizin ruhlarına hediye ettik.

Gönüllü gençlerimiz, Gençlik liderleri ve Gençlik Merkezi Müdürü Sadık Ak huzur içinde, birazda buruk olsa da şehitlikten ayrıldı.

Gençlik Merkezi Kimsesiz Olanları Da Kimsesiz Bırakmadı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin