Gençlik Spor Bakanlığı Çankırı Genç Temsilcimiz Taha DOĞANAY

featured
service

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinliklerinde yer alacak ‘Temsilci Genç’ başvuruları 31 Ocak – 10 Mart 2017 tarihleri arasında yapıldı. 81 İlden ve KKTC’den toplam 164 Temsilci Genç seçilerek 14 Mayıs’ta Ankara’ya getirilecek.

81 ilden ve KKTC’den bir erkek bir bayan olmak üzere toplam 164 Temsilci genç seçilerek Gençlik Haftası faaliyetlerine katılmak üzere Ankara’ya getirilecek.

Gençler; Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan olmak üzere devlet büyükleri tarafından kabul edilecek. 14-24 Mayıs 2017 tarihleri arasında Anıtkabir’de gerçekleştirilecek resmi törene katılacak olan gençler; gençlik haftası boyunca Ankara, Bursa, İstanbul ve Edirne’nin tarihi ve kültürel yerlerini ziyaret edebilecek.

Çankırı’nın Temsilcisi: Taha DOĞANAY

Gençlik ve Spor Bakanlığı Çankırı’yı temsil etmek üzere Taha DOĞANAY’ı temsilci genç olarak görevlendirdi.

Görevin onurunun ve gururunun farkında olan Doğanay;

“Devlet büyüklerimize memleketim ve memleketim’in gençleri için temsilciliğim boyunca Çankırı’yı gururlu ve onurlu bir şekilde Asım’ın nesli bilinciyle ve Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda ve yanında hareket edeceğimi siz değerli büyüklerim ve kardeşlerime bildiririm.

Gençlik ve Spor bakanımıza şahsımı bu göreve layık gördüğü için teşekkür ediyorum.” dedi.

Gençlik Spor Bakanlığı Çankırı Genç Temsilcimiz Taha DOĞANAY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin