Hakan Yılmaz’ı kim görevden aldı ?

featured
service

Çankırıspor teknik sorumlusu Hakan Yılmaz’ın Çankırıspor’dan ayrıldığı bildirildi.

Çankırı’nın tek profosyonel futbol takımı olan Çankırıspor geçen sezon 2 lige veda etmişti. Başarısızlığın faturasını Hakan Yılmaz’a kesen taraftarlar yeni sezonda takımın başında Hakan Yılmaz’ın kalacağını duyunca tepkiler yükselmişti.

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çankırıspor Teknik Sorumlusu Hakan Yılmaz’ın kulüpten gönderilmesini ve başka bir hoca ile anlaşma sağlanmasını istedi. Kulüp Başkanı Sevda Karaali’nin de sıcak baktığı teklif sonrası Hakan Yılmaz’ın kulüple olan tüm bağlantıları koparıldı.

Hakan Yılmaz’ın geçtiğimiz günlerde yeni kulüp menajeri Yenal Ulusoy ile tartıştığı öne sürüldü.

Haber: Medya Çankırı Muhabiri Doğukan Dinlemez

Hakan Yılmaz’ı kim görevden aldı ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. 9 sene önce

  Hakan hocanın o kulüp için yaptıklarını asla unutmayın ve gerçekleri benim yazdıklarımı yayınlayın. o gece tüm kulüpteki futbolcular hocalarıyla birlikte kulübü terk ettiler, kulüpteki oyunculara bayram harçlığı dahil 1 lira dahi verilmedi, hakan hocanın alacaklarına karşılık kulübe 3 tane mafya bozuntusu adam getirilip hakan hocaya zorla alacaklarına karşı imza attırmaya çalıştılar ve sonrasında film koptu tüm oyuncular kulübü terk etti, herşey başkan sevda karaali’nin oyunu ve hakan hocayı tüm çankırı halkına ve tüm kamuoyuna kötü gösteriyorlar oysaki hakan hocanın kulüp için yaptıklarını buraya yazmakla bitmez. Kulübü tesis ve teknik olarak bu aşamalara gelmesini sağlayan tek kişi var o da hakan hoca . Vali beyin adını kullanarak kendi pisliklerini ört bas etmeye çalışıyorlar Allah çankırısporun sonunu iyi etsin.

  Cevapla
 2. 9 sene önce

  Mahmut bu anlattiklarin bizleri cok etkiledi ve üzdü gercekten. Cok üzüldük cünkü o 3 tane adam Hakan Yilmaz denen kendini hoca sanan adamın kafasını gözünü kırmadan yolladığı içın üzüldük:) Mahmutcuğum bu şehir küme düştüğüne ilk defa seviniyor çünkü Hakan Yılmaz’dan kurtuldu. Sen kendini avutmaya devam et. Bu arada seninde isminin mahmut değilde Hakan oldugunu düşünüyoruz çünkü o herifi dünyada kendinden başka kimse sevemez :))

  Cevapla
 3. 9 sene önce

  Mahmutmusun nesin hadi sen git kumda oyna , bayramimizi zehir etme

  Cevapla
 4. 9 sene önce

  Hüseyin e cevap: bende bir Çankırılı olarak bu işlerin böyle olmadığını aslında neler döndüğünü oyuncuların terk ettiğini yazmamış hiç bir şey bunlar neden yazılmadı, emin ol ki hakan yılmaz sizlere cevap bile vermez onun nasıl bi insan olduğunu anlatmak kolay değil yakinen tanımak gerekiyor, Çerkeşli sana cevabım: futbolun f sinden anlamayan kişilerin yaptığı yorumlar çokta önemli değil..

  Cevapla
 5. 9 sene önce

  Sonunda kurtulduk. Bu nedir be defol git hakan hoca bir şeyden anladığın yok.
  Sonunda ne yaptığını bilen insanlar gelmeye başladı klübe . Yapılan transferlerle şampiyonluğa oynarız . yeni menajer yerinde iyi futbolcular transfer ettirdi . Hoca ayet kaliteli lig başlasın farkı göreceksiniz. Bu sene bu takım açık ara şampiyon olur

  Cevapla
Bizi Takip Edin