Hastane arama platformu

service

Hastane arama sitesi hastanesec.com hastaların hastanelerdeki ve diğer sağlık kuruluşlarında görmüş oldukları tecrübelerini paylaştıkları ve değerlendirmiş oldukları sanal bir topluluk olarak açılmıştır.

İnceleme sistemi konusunda oldukça kullanıcı dostu bir sitedir. Kişisel tecrübeler hakkında kullanıcılara hem pozitif hem negatif geri dönüş sağlamaya yardım etmektedir.

 

makale başlık

Hastane Değerlendirmeleri Burada!

Hastane Seç adresi üzerinden kullanıcıların yorumları ile beraber aynı zamanda pek çok kalite göstergelerinin yanında hasta memnuniyet derecelendirmeleri yer almaktadır. İnternet üzerinden pek çok kullanıcı gitmeyi düşündükleri hastaneleri, Ağız ve Diş Klinikleri ve doktor konusundaki değerlendirmeleri incelemekte, gidecekleri devlet hastanelerine ya da anında doktora karar verebilmektedir.

Bu yorum ve değerlendirmeler milyonlarca kişinin ihtiyaç duydukları doktoru ve doğru hasta bakımını bulmasına yardımcı olmaktadır. Hastanesec.com üzerinden sizde deneyiminizi paylaşabilirsiniz.

Hastanesec.com üzerinde kullanıcılar kendilerine özgü koşullara göre uygun olabilen özel hastaneleri, istedikleri kalitede ya da ödeyebilecekleri masraflarla seçmektedir.

makale başlık

Tüm kullanıcılara hizmet aldıkları sağlık kuruluşları konusunda yorumlarını yazmaları için teşvik edilmektedir. Hastanesec.com sitesine hastane hikâyelerinizi yazabilir ve bu sayede aynı tedaviyi görmek isteyen hastaların doğru karar verebilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Değerlendirme Sayfası

Hastalar konusunda değerlendirme ve yorum bölümünü kullanarak hizmet alınacak olan sağlık kuruluşunu belirli kriterler üzerinden kolayca değerlendirebilirler. Bunu yanında hem yatan hem taburcu olan hastalar adına çok daha kapsamlı anketler doldurabilir ve yaşadığı tecrübeleri belirtebilirsiniz.

site: https://www.hastanesec.com/

 

Hastane arama platformu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin