Haydi Çankırılılar Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunu Dolduralım (Basketbol Maçına Davet)

featured
service

29 Nisan 2015 Çarşamba günü Tek Vücut Olmak Gerek!

Haydi Çankırılar Maça

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi temsilcimiz Çankırı Demirspor, Türkiye Basketbol 3 Lige yükselme, çeyrek final eleme grubu 2. maçına çıkıyor. 29.04.2015 tarihinde saat 17:00’da Hasan Fehmi Gökşen Kapalı spor salonunda oynanacak olan, Çankırı Demirspor – Yalova Belediyesi basketbol müsabakasına, tribünlerimizin Çankırı seyircisi ile dolması için tüm Çankırılı halkımızı davet ediyoruz.

Çankırı Demirspor yönetim kurulu üyesi ve basketbol sorumlusu Cevdet Demirhan, Yalova Belediyespor maçında tam anlamı ile tribün terörü yaşadıklarını söyledi.

Demirhan, maçın son 3 dakikasında 10 sayı farkla önde olmalarına rağmen, seyirci ve teknik heyetin hakemler üzerinde kurduğu aşırı baskı sonucu hak etmediklerini bir mağlubiyet aldıklarını belirterek, “Hakemler bu baskıya direnemedi. Üzerimize ses bombaları attılar. Bizlere sürekli küfür ettiler. Biz oraya küfür yemek için gitmedik” sözleri ile maçta yaşananları gözler önüne serdi.

Çarşamba günü Çankırı’daki maçta taraftarların tribünleri doldurması gerektiğini vurgulayan Demirhan, taraftarın desteği ile maçı kazanacaklarını söyledi.

Haydi Çankırılılar Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunu Dolduralım (Basketbol Maçına Davet)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 8 sene önce

    Haydi Çankırı maça

    Cevapla
Bizi Takip Edin