Her ölüm yeniden diriliş içindir

featured
service

Çankırı Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Stratejik Gençlik Hareketi Fotoğrafçılık Grubu başladığı çalışmalarında ilk fotoğraf sergisini açtı.

“Her Ölüm Yeniden Diriliş İçindir” temasıyla Sonbahar ve tabiatın yeniden doğmak için ölümünü fotoğraflamaya çalıştılar. Bir hayli fotoğraftan oluşan sergi okulda yine temaya uygun bir konsepte sergilendi.

Ahmet Emir, Semanur Açık, Numan Çavuşoğlu,  Rumeysa Ünver, Sümeyra Yırtıcı, Şule Feyza Erdem, Vildan Kargınlı, Zehra Nebiye Kaçar, Zeynep Babayusuf, Zeynep Esrar Atasever, Zeynep Uzer, Gülsüm Çeykel, Merve Koyuncu, Ali Asilkan Kaya, Aysıla Şentürk,  Derya Şahin,  Esranur Çelik, İrem Akpınar Ve Merve Yararlı’nın fotoğraflarından oluşan sergi okul öğrencileri tarafından ilgiyle takip edilmekte.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan okul müdürü Mürsel Eroğlu: “Öğrenci grubumuz çok anlamlı bir temayı, çok anlamlı bir konsepte öğrencilerimizin beğenisine sunmuşlardır. Mü’min için her ölüm yani sonbahar yeni bir ilkbahar yani diriliştir. Öğrencilerimiz bu gerçeği objektiflerin diliyle bizlere yeniden hatırlatmışlardır. Kendilerini tebrik ediyor bundan sonraki temalarda da başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Her ölüm yeniden diriliş içindir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin