Hüseyin Filiz "Ben Sizin İçinizden birisiyim."

featured
service

Çankırı Ak Parti Milletvekili Hüseyin Filiz Çankırı Makine Kimya Enstitüsü’nü  ziyaret ederek işçilerle sohbet etti.

Fabrika Müdürü Aziz Uğur, İdari İşler Müdürü Ali Karaman ve İşyeri Temsilcisi Ahmet Danacı ile görüşen Filiz, fabrika çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldıktan sonra fabrikada incelemelerde bulundu.

Fabrikada bulunan torna tezgahlarını inceleyen Filiz, kendisinin de sanayici olduğunu ve önceki yıllarda bu işlerde çalıştığını belirterek, “Ben de bu makinelerde çok fazla mesai yaptım. Kaynak ve torna tezgahının yabancısı değilim. Şu an konumum itibariyle milletvekiliyim, ama rahat olun bende sizin içinizden birisiyim” dedi.

Filiz, fabrikaya getirilen ve maliyeti yaklaşık 3 milyonu bulan bilgisayarlı CNC tezgahlarında da incelemelerde bulundu.

Filiz, siyasi parti ayrımı gözetmeksizin halkın refahı ve mutluluğu için çalıştıklarını ifade ederek, “Biz yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz ve insanlar arasında hiç bir ayrım yapmıyoruz” ifadelerini kullandı.

Fabrikadaki incelemelerin ardından işçilerin çay masasına oturan Filiz, işçilerle bir süre sohbet ederek sıkıntılarını dinledi.

Daha sonra gece 22 saatlerinde merkez 2 nolu acil saglik hizmetlerinde nobet tutan saglikci personelle sohbet ederek sorunlarini dinledi

 

 

 

 

 

 

 

 

10721212_10204918391190379_1128653154_n

 

 

Hüseyin Filiz "Ben Sizin İçinizden birisiyim."

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin