HÜSEYİN USTA MEDYA ÇANKIRI’DA

featured
service

Güncel siyasi, ekonomik, kültürel yazılarıyla Medya Çankırı okuyucuları ile buluşacak olan Hüseyin Usta ülke ve dünya gündemini yakından takip edip, yorumlayan isimlerden birisi.

Birçok Avrupa Birliği projesinde yer alan, zaman zaman yurt dışı ziyaretlerinde de bulunan Hüseyin Usta, Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alan Hüseyin Usta aynı zamanda da AK Parti’nin kurucuları arasında yer alıyor.

AK Parti’nin Pursaklar Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı’nı yapan ve AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde bulunan Hüseyin Usta evli ve üç çocuk babası.

Ankara Çankırılılar Derneği’nin Genel Sekreterlik görevini de yürüten Hüseyin Usta, şuan da Pursaklar Belediyesi’nde çalışıyor. Pursaklar Belediyesi’nin sosyal ve kültürel organizasyonlarında aktif görevler üstleniyor.

Yazı ailemize katılarak tecrübe, bilgi ve birikimleriyle güncel gelişmeleri yorumlayacak olan Hüseyin Usta’ya hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, Hüseyin Ustanın ilk yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

HÜSEYİN USTA’NIN İLK YAZISI “Değişirken dönüştüğümüzün farkına varmak” okumak için tıklayınız.

 

HÜSEYİN USTA MEDYA ÇANKIRI’DA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin