İdris Şahin’den Mesaj var!

featured
service

İlimiz Ilgaz İlçemizde Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı-Sosyal Hizmetler, Çoçuk Esirgeme Genel Müdürlüğü ile Ilgaz Güçsüzler Yurdu ve Kimsesizler Yardımlaşma Derneği arasında 29.03.2010 tarihinde imzalanan “Ilgaz Hacı Mustafa AKBAK Huzurevi”nin tahsisi ve işletmesi protokölü gereği ; Hacı Mustafa AKBAK Huzurevinin ihalesi 04.10.2012 tarihinde  yapılmış, bina 06.01.2014 tarihinde tamamlanmış ve  12.03.2014 tarihli Bakanlık onayı ile açılışa uygun görülmüştür.

İhale aşamasından onay anına kadar AnayasaKomisyonu Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av.İdris ŞAHİN’in yakın takibiyle tüm süreci tamamlanan Hacı Mustafa AKBAK Huzurevinde kuruluş hizmetlerinin yürütülebilmesi için 16 bakım, 8 temizlik, 4 güvenlik, 1 teknisyen yardımcısı , 1 kaloriferci  olmak üzere toplamda  30 kişilik özel hizmet alımı  ve 1 adet 17+1 kapasiteli araç kiralama yetkisi  alınmıştır.

40 Normal bakım 12 özel bakım kapasite olmak üzere 52 kapasiteli Hacı Mustafa AKBAK Huzurevi “D” ücret grubunda Özel Bakım Bölümlü Huzurevi olararak hizmet verecektir.

1 Temmuz 2014 Tarihinde açılacak olan Hacı Mustafa AKBAK Huzurevi şimdiden tüm Ilgazlı ve Çankırılı Hehşehrilerime hayırlı olmasını temenni ederim.

Av. İdris ŞAHİN

Anayasa Komisyonu Başkanvekili

İdris Şahin’den Mesaj var!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin