İkiyüz gençle Sabah Namazı buluşması

featured
service

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ülkemizde her yıl çeşitli etkinlikler ile kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle 17 Ekim 2014 tarihinde Cuma sabahı Çankırı İl Müftülüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çankırı Gençlik Merkezi tarafından Karaköprü Camiinde yaklaşık 200 gençle sabah namazı buluşması gerçekleştirildi.

Çankırı İl Müftülüğü ve Gençlik Merkezi tarafından organize edilen “Sabah Namazı Buluşması” programına İl Müftüsü Arslan TÜRK, Müftü Yardımcıları Uğur DEMİREL, Tahsin ÖTGÜÇ, Gençlik Merkezi Müdürü Sadık AK, Gençlik Liderleri Ahmet YILDIRIM ve Hüseyin Yusuf ULUTAŞ ile çok sayıda gencimiz katıldı. Cuma gününün nurlu sabahında buluşan gençler Somalili Şuayp tarafından okunan Yasin-i Şerif tilavetini dinlediler.

İl Müftüsü Arslan TÜRK’ün kıldırdığı sabah namazı sonrası cami görevlileri tarafından gençlere  kahvaltı ikram edildi.

Namaz sonrası İl Müftüsü Arslan TÜRK programa iştirak eden gençlere tek tek teşekkür etti. Ahlaklı ve dindar bir gençliğin geleceğe daha güvenle bakmamızı sağlayacağını dile getirdi.

Diyanet İşleri başkanlığı tarafından hazırlanan Cami ve Gençlik isimli kitabın İl Müftüsü Arslan TÜRK tarafından gençlere hediye edilmesi ile “Sabah Namazı Buluşması” programı sona erdi.

İkiyüz gençle Sabah Namazı buluşması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin